• Już we wtorek nasilone kontrole trzeźwości

  We wtorek na terenie Mazowsza zostaną przeprowadzone działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Ich celem jest ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób oraz zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z ich udziałem.

 • Nowoczesne hale magazynowe, z roku na rok zyskują na popularności. Wiele firm szuka oszczędności i innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią ich działanie. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ płynność finansowa i duży budżet, pozwala na nowe inwestycje, generujące zyski. Pożegnanie starych hal murowanych, stało się drogą do unowocześnienia wielu przedsiębiorstw. Jednakże, dla niektórych przedsiębiorstw, zwłaszcza nowych, nawet niskie koszty mogą okazać się za wysokie na dokonanie zmian. Jednakże, nie znaczy to, że muszą rezygnować z tego, co lepsze. Firma PS NAMIOTY HALOWE, wychodzi im na przeciw i proponuje hale magazynowe używane. Produkt nie różniący się jakością od nowych modeli, ale mający dużo korzystniejszą cenę.

  Zalety namiotów halowych

  Atuty, jakie przemawiają za namiotami, jako magazynami, są niezaprzeczalne. Przede wszystkim, decydując się na taki produkt, można mieć pewność, że magazyn powstanie w dużo krótszym czasie. Jego nowoczesna konstrukcja, pozwala na montaż nawet w ciągu kilku dni. hale magazynowe namioty używane, to także bardzo duża mobilność, którą zyskuje przedsiębiorstwo. Technologia produkcji sprawia, że tak jak łatwy i szybki jest montaż, tak też bezproblemowo można dokonać demontażu magazynu. W obecnych czasach, jest to bardzo istotne, ponieważ częste zmiany lokalizacji firm, nie stanowią żadnego problemu. Co więcej, hale można w dowolny sposób poszerzać, dzięki konstrukcji segmentowej. Dołączenie kolejnego modułu, jest bardzo proste i możliwe w dowolnym momencie. Cechą charakterystyczną, jaką posiadają hale magazynowe namiotowe używane, jest także ich trwałość, solidność i wytrzymałość. Niezależnie od tego, czy jest to produkt nowy, czy używany, wszystkie są sprawne i mogą służyć latami. Ich eksploatacja jest niezwykle tania i nie wymaga specjalnej konserwacji. Hala namiotowa używana, może znaleźć zastosowanie nie tylko jako magazyn, ale także, jako garaż dla ciężarówek, jako przestrzeń produkcyjna, czy też zadaszenie dla prac budowlanych. Szeroki zakres działania sprawia, że ten produkt jest bardzo poszukiwany i zyskuje coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

  Namioty magazynowe doskonałe rozwiązanie dla firm

  Jak kupować produkty używane?

  Zakup produktów używanych, dla wielu osób jest ciężkim zadaniem. Nie można z tym polemizować, ale można w znacznej mierze ułatwić ten proces. Decydując się na towar z rynku wtórnego, nie można szukać go w niepewnych źródłach. Kupując hale magazynowe używane na allegro, nigdy nie ma się pewności, jaki właściwie dostanie się produkt. Można trafić na coś ładnego pod względem wizualnym, ale mocno wyeksploatowanego technicznie. Nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na takie ryzyko. W związku z tym, najlepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty renomowanego producenta, jakim jest firma PS NAMIOTY HALOWE. Działa ona na rynku od lat i nie może pozwolić sobie na stracenie pozytywnej opinii wśród klientów. Dlatego też, otrzymując namiot halowy używany z tej firmy, można być pewnym, że otrzyma się jakość, trwałość i solidność. Wszystkie oferowane konstrukcje, są testowane zanim otrzyma je klient. Nawet najmniejsza usterka jest usuwana, a cały produkt dokładnie konserwowany. Oferta jest bardzo zróżnicowana, ale nie jest stała. Asortyment składa się z modeli, które były uprzednio wynajmowane, dlatego też nie można przewidzieć, co i w jakim terminie, będzie proponowane w dziale używanym. Najwięcej hal namiotowych pojawia się pod koniec sezonu, czyli na przełomie października i listopada, kiedy to wiele modeli wraca do firmy. Namiot magazynowy używany wcale nie musi być bardzo zużyty, często zdarza się, że był wykorzystywany tylko kilka miesięcy.

  Zamek elektroniczny – nowoczesne zabezpieczenie dostępu

  Zamki elektroniczne stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych zamków na klucz. Są obecnie spotykane coraz częściej w różnych budynkach, między innymi w hotelach, biurach, zakładach przemysłowych, a nawet w domach i w mieszkaniach. Co warto wiedzieć o nowoczesnych zamkach elektronicznych?

  Chociaż nadal drzwi otwieramy najczęściej za pomocą tradycyjnego klucza, to jednak do dyspozycji mamy także jeszcze jedno rozwiązanie – to zamek elektroniczny, który pozwala na otwarcie drzwi z wykorzystaniem specjalnego „klucza” elektronicznego, na przykład w postaci karty zbliżeniowej.

  Takie zamki są obecnie oferowane w wielu wariantach, na przykład możemy znaleźć je w sklepie internetowym Dobre-zamki.pl, który specjalizuje się w sprzedaży różnych typów zamków.

  Jak działają zamki elektroniczne do drzwi? Kiedy warto się na nie zdecydować? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

  Zamek elektroniczny – różne możliwości otwarcia drzwi

  Zasadniczo, zamek elektroniczny może współpracować z różnego rodzaju elektronicznymi „kluczami”, dlatego też w sprzedaży znajdziemy dzisiaj wiele typów zamków tego rodzaju.

  Zamki te możemy podzielić na off-line oraz on-line. Zamek elektroniczny do drzwi Off-line nie wymaga podpięcia do sieci w budynku, ale może działać również samodzielnie. Najczęściej stosuje się wtedy specjalne karty. Zamki on-line współpracują już z siecią, na przykład mogą łączyć się bezprzewodowo z siecią WiFi do otwarcia i zamknięcia drzwi.

  W związku z tym w użyciu dostępne są następujące rodzaje zamków:

  • zamek elektroniczny na kartę zbliżeniową – do zamka w drzwiach zbliżamy kartę, która powoduje jego otwarcie
  • zamek elektroniczny do drzwi na pilota – do otwarcia drzwi potrzebujemy pilota, na którym naciskamy odpowiedni przycisk
  • zamek elektroniczny na kod – drzwi otwierają się po wpisaniu na klawiaturze indywidualnego kodu
  • zamek elektroniczny Wifi – pozwala na otwieranie drzwi smartfonem

  Zatem rodzaj zamka elektronicznego dobiera się indywidualnie w zależności do tego, z jakiego rodzaju budynkiem i potrzebami mamy do czynienia.

  Zamek elektroniczny – szerokie zastosowanie

  Dzisiaj zamki elektroniczne mają bardzo szerokie zastosowanie i często wchodzą również w skład złożonych systemów kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej.

  Najczęściej montuje się zamek elektroniczny do drzwi wejściowych – zewnętrznych, na przykład prowadzących do zakładu pracy, do domu. Wówczas pozwala ona na kontrolowanie dostępu do wnętrza, a przy tym jest także bardzo łatwy w obsłudze.

  Dodatkowo, zamki elektroniczne montuje się też wewnątrz budynków, aby zapewnić kontrolę dostępu do poszczególnych pomieszczeń, na przykład do pokojów hotelowych, do pomieszczeń z ograniczonym dostępem dla niektórych osób.

  Systemy kontroli dostępu, z którymi mogą współpracować zamki elektroniczne, pozwalają również na łatwe zarządzanie dostępem, na przykład można nadawać uprawnienia konkretnym użytkownikom lub też cofać je wtedy, gdy nie będą mogli oni już korzystać z danych pomieszczeń.

  Warto również wskazać, że w sprzedaży znajdziemy także zamek elektroniczny do furtki, dlatego też rozwiązania tego rodzaju mogą być również stosowane przy kontroli dostępu na posesję.

  Zatem nowoczesne elektroniczne zamki to doskonały wybór do wielu przestrzeni. Najlepiej sprawdzają się wtedy, gdy liczy się skuteczna kontrola dostępu do budynków lub ich pomieszczeń. Z asortymentem dostępnych rozwiązań można zapoznać się już teraz on-line.

  Żyrandole w salonie – nowoczesne i klasyczne lampy do salonu

  To chyba jeden z najpopularniejszych typów oświetlenia sufitowego – żyrandole, ponieważ to właśnie o nich mowa, możemy znaleźć w sklepach w wielu wariantach do wyboru. Można dopasować je zarówno do klasycznych, jak i tych nowoczesnych aranżacji!

  Żyrandol to słowo pochodzące z języka francuskiego, a dokładnie od „girandole”. To urządzenie oświetleniowe albo świecznik, który montowany jest do sufitu. Najczęściej zawiera wiele punktów świetlnych, dlatego tworzy efektowną kompozycję.

  Dzisiaj żyrandole najczęściej wybierane są jako lampy do salonu, ale możemy także dobrać je do innych wnętrz, na przykład do sypialni, na korytarz, a nawet do kuchni. Można sprawdzić je już teraz w sklepie. Świetnie wpisują się zarówno w tradycyjne, jak również te nowoczesne aranżacje!

  Żyrandole – lampy do salonu, które grają pierwsze skrzypce w pokoju

  Żyrandol jako lampa wisząca może od razu przyciągać wzrok – właśnie dlatego w sprzedaży znajdziemy tak wiele niebanalnych, designerskich modeli, które świetnie sprawdzają się w najróżniejszych aranżacjach.

  Gdy pomieszczenie jest odpowiednio duże, żyrandol będzie idealnym wyborem – wtedy można podziwiać go w pełnej krasie. Nie trzeba wielu innych dekoracji, ponieważ lampa tego rodzaju może sama w sobie być udaną ozdobą.

  Takie lampy wiszące nie nadają się jednak do każdego pomieszczenia. Przede wszystkim nie są montowane w pokojach o niskich stropach, a także w mniejszych metrażowo pomieszczeniach, w których mogą przytłoczyć całą aranżację.

  Nowoczesna czy klasyczna lampa do salonu? Przegląd żyrandoli

  Jak zaznaczyliśmy już wcześniej, w sprzedaży możemy znaleźć różne rodzaje żyrandoli – możemy wybrać je jako lampy do salonu nowoczesne oraz lampy klasyczne.

  Te w nowoczesnym stylu przyciągają uwagę niebanalnym wzornictwem. Na ogół wykonane są z metalu lub tworzywa sztucznego, mogą posiadać także szklane elementy. Chociaż swoją formą nawiązują do klasycznych żyrandoli, to jednak mają w sobie futurystyczny akcent.

  Nowoczesne żyrandole mogą mieć od jednego do nawet kilkunastu źródeł światła. Te największe najlepiej prezentują się w dużych salonach i na przestronnych korytarzach i klatkach schodowych z wysokim stropem. W sprzedaży znajdziemy także efektowne lampy do salonu LED, które zamiast zwykłych żarówek posiadają punkty świetlne wykonane z energooszczędnych diod LED.

  Możemy także zdecydować się na klasyczny żyrandol, który idealnie wpisze się we wnętrza urządzone tradycyjnie, w stylu francuskim, nowojorskim, shabby chic – rustykalnym czy też kolonialnym.

  Takie lampy sufitowe najczęściej wykonuje się z kutych elementów i wykańcza tkaninowymi lub szklanymi kloszami. Bardzo dobrze wpisują się w klasyczne przestrzenie, w których królują naturalne materiały oraz stonowane kolory.

  Chcesz efektownie oświetlić salon? Żyrandol to nie wszystko!

  Osoby, które chcą przygotować atrakcyjną aranżację salonu, powinny pamiętać, że żyrandol nie powinien być wtedy jedynym źródłem światła.

  Salon jako pomieszczenie pełniące różne funkcje powinien posiadać także inne źródła światła, na przykład mogą tworzyć je lampy do salonu stojące – podłogowe oraz stołowe, kinkiety czy też lampiony dekoracyjne.

  Gdzie kupić stylowe żyrandole do salonu?

  W sprzedaży możemy znaleźć obecnie wiele różnych typów żyrandoli – teraz można zamówić je także bez wychodzenia z domu!

  Wystarczy tylko skorzystać z internetu, aby natychmiast znaleźć wiele sklepów on-line oferujących artykuły oświetleniowe, w tym także designerskie lampy do salonu w różnych wzorach do wyboru.

  Oczywiście, możemy również wybrać się na zakupy do sklepu stacjonarnego, na przykład do znanego marketu albo do specjalistycznego sklepu z artykułami oświetleniowymi. Życzymy udanych zakupów!

 • Wielkanocne spotkanie służb mundurowych

  Z okazji Świąt Wielkanocnych przedstawiciele służb mundurowych spotkali się w gmachu Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. W uroczystości udział wzięli funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Dowództwa Garnizonu Warszawa, Żandarmerii Wojskowej, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, Straży Granicznej, Izby Administracji Skarbowej, Straży Ochrony Kolei, Straży Miejskiej. Wśród zaproszonych gości byli także kombatanci, przedstawiciele prokuratury, sądu oraz władz państwowych, samorządowych i kościelnych. Spotkanie uświetnił występ Zespołu Wokalnego Funkcjonariuszy Służby Więziennej.

 • Bezpiecznie nad wodą. Pułtuscy policjanci zaczęli patrole na rzece

  Wczoraj na Narwi w Pułtusku wodowano policyjną łódź patrolową. Policjanci patrolując rzekę Narew bardzo szybko i sprawnie mogą interweniować, gdy zagrożone jest życie i zdrowie wypoczywających nad rzeką osób.

 • Wizyta w JSPP w Kosowie

  W dniach 17 – 18 kwietnia 2019 r. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Kamil Bracha, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł SPYCHAŁA, Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Paweł DZIERŻAK, Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasz MICHUŁKA i p.o. Zastępcy Dyrektora BMWP KGP podinsp. Piotr SOCHACKI złożyli wizytę w Jednostce Specjalnej Polskiej Policji, której policjanci pełnią służbę w Kosowie w ramach Misji Unii Europejskiej EULEX w zakresie praworządności.

 • 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA W Tenisie Stołowym - ZAPRASZAMY!

  W dniach 27-28 Kwietnia w Radomiu odbędą się siódme już Otwarte Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Tenisie Stołowym.

 • To już tradycja, że przed świętami Wielkanocnymi czy Bożonarodzeniowymi pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie spotykają się, by wspólnie poczuć ten wyjątkowy klimat i po...

 • Przewozili papierosy bez akcyzy

  Policjanci z przysuskiej drogówki, podczas kontroli drogowej ujawnili 7 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Nielegalny towar przewoził 38-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna i pasażer pojazdu zostali zatrzymani. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek Skarb Państwa straciłby ponad 120 tys. złotych.

 • Dealerzy narkotykowi zatrzymani

  Grójeccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami. Policjanci z Grójca zabezpieczyli amfetaminę i dopalacze. 20 i 25-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

 • Zbiórka krwi w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej

  Wczoraj odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez sochaczewskich funkcjonariuszy z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Zebrano łącznie 16 litrów leku ratującego ludzkie życie. Osoby, które wczoraj nie mogły oddać krwi z różnych powodów, zapraszamy 8 maja na Plac Kościuszki w Sochaczewie.

 • Ukradł 90 opakowań czekoladek - jest w rękach policjantów

  Raciąscy policjanci zatrzymali 18-latka, który notorycznie kradł słodycze w jednym z supermarketów. W ostatnim czasie jego łupem padło 90 opakowań czekoladek. Młodzieńcowi grozi do 5 lat więzienia.

 • Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające męczeńską śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. 18 kwietnia r. odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne w Środowiskowym Domu...

 • Delegacja policjantów z Niemiec odwiedziła Komisariat Policji w Mszczonowie

  Wczoraj do Komisariatu Policji w Mszczonowie przyjechali przedstawiciele Brandenburskiej Policji na czele z Berndtem Kalthoffem. Goście zostali oprowadzeni po budynku i poznali rozwiązania oraz strukturę mszczonowskiego komisariatu.

 • Przed nami Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Już niebawem zasiądziemy do świątecznych stołów wspólnie z naszymi najbliższymi. Będzie to dla większości rodzin okazja do zatrzymania się –...

  - Oddajemy bulwary mieszkańcom i turystom. To kolejne piękne miejsce do rekreacji i wypoczynku w naszym mieście – mówił prezydent Andrzej Nowakowski podczas uroczystego otwarcia nabrzeża wiślanego.

  Bulwary wiślane już otwarte
 • Grupa włamywaczy z Rumunii w rękach Policji

  W ubiegłym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zatrzymali trzech mężczyzn, obywateli Rumunii, którzy włamywali się do domów na terenie powiatu kozienickiego oraz wołomińskiego. Mężczyźni zostali aresztowani na trzy miesiące. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 • Zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków - kolejne działania ostrołęckich policjantów skierowane przeciwko dilerom

  Dzięki policjantom z ostrołęckiego wydziału kryminalnego kilkaset porcji handlowych narkotyków nie trafi do sprzedaży. Zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. Do sprawy zatrzymano młodego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Został aresztowany na trzy miesiące. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z komisariatu w Myszyńcu.

 • W Szpitalu św. Trójcy zakończyła się modernizacja oddziału wewnętrznego. - To ważne, aby ludzie chorzy mogli w jak najlepszych warunkach dochodzić do zdrowia, dlatego podjęliśmy się tego remontu - powiedział prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, oprowadzając dziennikarzy po obiekcie.

  Nowa interna