• Podziękowanie dla policjantów z Ostrołęki od mieszkańca

  Dziś na jednym z ostrołęckich portali informacyjnych ukazały się podziękowania dla policjantów z Ostrołęki za pomoc naszemu mieszkańcowi w odzyskaniu jego roweru.

 • 13 września w pięknej nadwiślańskiej scenerii na statku “Marianna” Jubileusz 15-lecia świętowały Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” oraz „Działaj Lokalnie” na Ziemi...

  2271 wypadków drogowych na Mazowszu w 2018 roku, 2681 osób rannych, 297 osób zabitych, 431 wypadków z udziałem pieszych, 388 osób rannych, 77 osób zabitych...

  Piątek 13-go okazał się dla nas bardzo szczęśliwy! Kierowca płockiej Komunikacji Miejskiej - Piotr Śliwiński - właśnie tego dnia zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie kierowców o puchar Prezesa Izby Gospodarczej KM, który odbył się w Łodzi.

  Sukces kierowcy Komunikacji Miejskiej

  Tyle pomysłów mieszkańców przeszło pozytywnie weryfikację i trafi pod głosowanie w Budżecie Obywatelskim Płocka. W październiku płocczanie będą mogli wybierać swoich faworytów spośród 45 propozycji osiedlowych i 17 ogólnomiejskich.

  62 projekty do wyboru

  W związku z wydarzeniami organizowanymi 18 września oraz 20-22 września informujemy o ograniczeniach w parkowaniu na placu Nowy Rynek.

  Ograniczenia w parkowaniu na placu przed teatrem

  Przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że 30 września 2019 r. upływa termin wniesienia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2019 r.

  Komunikat dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż alkoholu

  Dziś na cmentarzu komunalnym w Płocku odbyły się obchody Światowego Dnia Sybiraków, które w tym roku zbiegły się z 80. rocznicą agresji ZSRR na Polskę. Od 2013 r. w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na II Rzeczpospolitą w dniu 17 września 1939 r. obchodzony jest w Polsce Światowy Dzień Sybiraków.

  80. rocznica agresji ZSRR na Polskę
 • 36-latek usłyszał 10 zarzutów

  Za 10 przestępstw odpowie 36-latek, który został zatrzymany przez „kryminalnych” z żyrardowskiej komendy Policji. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Nietrzeźwy kierowca i niesprawny pojazd

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem, który nie spełniał norm dotyczących emisji spalin. Podczas kontroli okazało się, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. 43-latek stracił prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od auta.

 • 14 września na stadionie w Staroźrebach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. Wzięło w nich udział 15 drużyn męskich OSP, 6 drużyn kobiecych, 2...

  We wtorek 17 września na cmentarzu komunalnym przy ul. Bielskiej, w 80 rocznicę agresji ZSRR na Polskę, odbędą się uroczystości patriotyczne z okazji Dnia Sybiraka.

  Dzień Sybiraka - zaproszenie

  Internetowe zakupy z pewnością nie dziwią już nikogo. Czy jednak w sklepach internetowych mamy dostęp do takich produktów jak klej do polipropylenu? Dziś odpowiemy na te pytania i sprawdzimy czy zakup rzeczy do remontów mieszkań ma sens przez Internet.

  Sklepy internetowe w gruncie rzeczy oferują dziś wszystko co dostępne jest na rynku. Od małych rzeczy po największe zakupy względem gabarytów, jakie możemy realizować także i w świecie realnym. Właściwie wszystko to co mają sklepy naziemne mają także i sklepy internetowe. Podyktowane jest to oczywiście szeroką dostępnością produktów a także dobrą sprzedażą która ma miejsce w Internecie. Czy tak samo jest w wypadku produktów używanych do remontów bądź wykończenia mieszkania?

  Kupisz wszystko co chcesz

  Dokładnie tak! Sklepy internetowe dysponują w tej materii wszystkim czego nam potrzeba. Zaczynając od produktów takich jak polipropylen kanalikowy kończąc po takich propozycjach jak płyty włókno cementowe cena. Jeśli nie w jednym sklepie to z pewnością w drugim znajdziemy wszystko czego potrzebujemy w kwestii naszych mieszkań i ich przygotowania. Warto także pod tym względem zwrócić uwagę na fakt iż mamy do dyspozycji o wiele lepsze ceny niż w przypadku sklepów naziemnych. Dlaczego?

  Sklepy naziemne kontra sklepy internetowe

  Aby dobrze zrozumieć funkcjonowanie obu materii warto porównać jakie koszty generują sklepy naziemne a jakie internetowe. Te drugie pozyskują często produkty także z bardzo atrakcyjnych hurtowni internetowych, które składują wszystkie elementy i wysyłają je do klientów bezpośrednio. Dzięki temu nie wszystkie sklepy internetowe muszą mieć w zanadrzu drogie w utrzymaniu magazyny. Również kwestia płac dla pracowników jest inna ponieważ sklep internetowy nie wymaga tak dużej obsługi a także nie generuje kosztów lokalu czy też dużych rachunków za generowany przez cały dzień prąd.

  Jak widać sklepy internetowe mogą nam serwować o wiele lepsze ceny z uwagi na fakt iż mają do dyspozycji mniejsze koszty utrzymania. W Internecie o wiele taniej kupimy zarówno klej do pp jak i wiele innych produktów. Często także i wysyłka jest udostępniona nam za darmo, jeśli przekroczymy konkretny próg w naszym koszyku.

  Sklepy internetowe to także szybka wysyłka

  Wielu z nas wzbrania się jeśli chodzi o sklepy internetowe przez to jak długa wysyłka wychodzi po kupnie danego elementu. Czy jednak wysyłki w dzisiejszych czasach to problem? Zdecydowanie nie. Wszystko ze względu na bardzo dobre usługi logistyczne jakie oferowane są nam w dzisiejszych czasach. Kupując produkty dziś, mamy je dostępne już jutro we własnym domu lub mieszkaniu. Dzięki temu szybko możemy wykonać klejenie ABS a także wiele innych rzeczy.

  Warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty i wybrać najlepiej dla nas. Jeśli chcemy kupić klej do laminatu przez Internet i boimy się o to czy dostaniemy fakturę to także szybko wyprowadzamy z błędu. Taka faktura będzie dostępna i przekazana nam jak najszybciej to będzie możliwe. Wszystko po to, aby dać klientowi poczucie tak samo dobrej obsługi jak i w sklepach naziemnych.

  Jeśli więc nie byliśmy do tej pory przekonani do zakupów w internecie to choć raz zaryzykujmy. Będzie to opcja doświadczalna która pozwoli nam samodzielnie zdecydować czy takie sklepy internetowe są czymś odpowiednim dla nas. Nie każdy je musi kochać lecz trzeba przyznać fakt iż upraszczają nam one wiele w naszym codziennym życiu.

  Zamawianie przez Internet materiałów pomocniczych do domu

  Tylko sobie wyobraź – piaszczysta plaża, zachód słońca, odgłosy mew, a do tego Ty… i Ona. Prócz Was nie ma nikogo więcej. Zaręczyny w tak romantycznym stylu spodobają się każdej kobiecie. Wówczas nie będzie w stanie wypowiedzieć innego słowa jak tylko… „TAK”. Masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy zaręczyny nad morzem to dobry pomysł?

  Przepiękna sceneria wprawi Twoją kobietę w dobry nastrój

  Praktycznie każda kobieta jest na swój sposób romantyczna. Dlatego z pewnością ucieszy się, kiedy jej facet oświadczy się jej w tak przepięknym miejscu, jakim jest plaża w letni dzień o zachodzie słońca. Wystarczy zabrać ze sobą koc, szampana, może jakieś owoce i… oczywiście pierścionek. Warto to zrobić podczas urlopu nad morzem. Wówczas niespodzianka będzie jeszcze większa. Kobiecie nawet przez myśl nie przejdzie, co kombinuje jej facet. I o to właśnie chodzi. Takimi zaręczynami zapewne będzie się chwalić wszystkim przyjaciółkom. Bez wątpienia zapamięta ten moment na całe życie.

  Nie każdy oświadcza się na plaży, więc będziesz wyjątkowy

  Nie każdy facet oświadcza się swojej kobiecie nad morzem. Tylko nieliczni wpadają na ten pomysł i tylko niektórym chce się zorganizować tak romantyczne spotkanie ze swoją ukochaną. Dlatego, jeżeli zdecydujesz się na ten krok, na pewno wiele zyskasz w jej oczach, będziesz wyjątkowy. W tak przepięknej scenerii naprawdę niewiele potrzeba, aby stworzyć romantyczny klimat. Sam koc i zachód słońca mógłby w zupełności wystarczyć. Jeżeli jednak zadbasz o kilka dodatkowych drobiazgów, o których wspomnieliśmy powyżej, efekt będzie jeszcze większy. Warto więc się postarać, bo do wspomnień tych oboje będziecie powracać przez lata, a kto wie… może nawet przez całe życie.

  To dobra okazja, by spędzić trochę czasu razem…

  Wyobrażasz sobie zaręczyny, po których oboje rozchodzicie się do swoich domów? Brzmi dość słabo… Dlatego, choć kilkudniowy wyjazd nad morze to dobra okazja do tego, aby miło spędzić czas zarówno przed oświadczynami, jak i po zaręczynach. Będziecie mogli nie tylko rozmawiać o przedślubnej gorączce, ale przede wszystkim o planach na wspólną przyszłość. Być może w tym momencie padną jeszcze dodatkowe deklaracje, może pojawi się pomysł wspólnego zamieszkania… Nic nigdy nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie jest para i jak podchodzi do życia, czym się w nim kieruje, co jest jej priorytetem i według jakich zasad postępuje.

  Czy zaręczyny na plaży to dobry pomysł?

  Zaręczyny np. w hotelu to też dobry pomysł

  Jeżeli Twoja kobieta jest dość nieśmiała albo po prostu nie przepada za upublicznianiem tak osobistych spraw, możesz oświadczyć się jej w hotelu. To też świetny pomysł. Po oficjalnym „TAK” będziecie mogli wybrać się na wspólny spacer po molo lub piaszczystej plaży o zachodzie słońca. Hotel to świetny pomysł z uwagi na to, że unikniecie gapiów i przechadzających się w pobliżu turystów. Będziecie mogli bardziej skupić się na sobie i na tym, co w danej sytuacji jest najważniejsze. W hotelowym pokoju można bez problemu zorganizować elegancką kolację. Wystarczy zamówić jedzenie do pokoju. Będzie miło i równie pięknie.

  Gdzie zatrzymać się podczas pobytu nad morzem?

  Planując zaręczyny w hotelu, warto wybrać obiekt o wyjątkowym klimacie. Nie musi to tak naprawdę być jakiś zatłoczony hotel w sercu nadmorskiej miejscowości. Może to być obiekt zlokalizowany na obrzeżach lub w okolicznym miasteczku. Chodzi o to, aby było elegancko, pięknie i romantycznie. Dzięki temu już od pierwszego dnia oboje wprawicie się w dobry nastrój. A to będzie świetny wstęp do tego, co wydarzy się później. Warto więc zaplanować romantyczny weekend nad morzem w jakiejś uroczej miejscowości. Teraz niejeden obiekt proponuje swoim gościom pakiet romantyczny, dwuosobowy pokój z szeregiem usług dodatkowych, na przykład romantyczną kolacją w restauracji. Wśród nich znajdują się często zabiegi w spa oraz inne atrakcje jak np. jazda konno o zachodzie, czy wschodzie słońca. Oferty są bardzo różne i zależą od obiektu, w którym planuje się pobyt. Dlatego to kolejny powód, dla którego warto wybrać ciekawe miejsce.

  Rozpoczęcie własnej przygody w biznesie nie jest proste. Potrzebne są odpowiednie środki finansowe, wiedza, doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy i odrobina szczęścia. Zanim jednak zaczniemy swoją działalność, musimy mieć na nią pomysł - a to jest największe wyzwanie. Oferowana usługa powinna wstrzelać się w rynkową niszę, a jednocześnie zapewniać wystarczająco szeroką gamę klientów.

  Przykładem takiej działalności mogą być kontenery i pawilony. Cieszą się one coraz większą popularnością wśród osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, które wykorzystują je jako obiekty mieszkalne, biura, czy też punkty sprzedaży. Jak jednak rozpocząć swoją karierę jako producent pawilonów? Zobacz, sprawdzone porady!

  Rozpoczęcie działalności producenta pawilonów

  Pierwszym elementem działalności powinno być rozpoznanie rynku, a także bliższe poznanie konkurencji. Warto w tym celu zajrzeć do internetu i poszukać producentów pawilonów, wytwórców kontenerów mieszkalnych, czy też podobnych im firm. Dużą uwagę należy zwrócić na oferowane produkty oraz ich cenę, tak by szybko znaleźć, coś co wyróżni nową firmę, a jednocześnie nie przesadzić z ceną za swoje produkty.

  Pomysł na biznes - produkcja pawilonów handlowych

  Warto również podpatrywać od branżowych liderów, w tym celu warto zajrzeć na modulowydom.pl - firma ta od lat dostarcza wysokiej jakości pawilony i kontenery.

  Szeroka oferta kontenerów

  Żeby przyciągnąć klientów na naszą stronę internetową, najpierw warto ich lepiej poznać. Mowa tutaj o ich preferencjach, zachowaniach, a przede wszystkim obszarach zainteresowań w temacie sprzedawanych produktów. Kontenery oraz pawilony handlowe najczęściej kupują przedsiębiorcy, którzy wykorzystują je, jako siedziby firm, czy też punkty sprzedaży towarów i usług.

  Osoby fizyczne chętniej decydują się na zakup kontenerów mieszkalnych, które doskonale sprawdzają się na działce, czy też w ogrodzie.

  Co więc powinno znaleźć się w ofercie nowopowstałej firmy?

  • kontenery mieszkalne,
  • pawilony handlowe,
  • gotowe punkty sprzedaży,
  • obiekty gastronomiczne z kontenera.

  Gdzie znajdziemy klientów?

  Ze swoją ofertą warto zapukać do kilka branż. Przede wszystkim będzie to gastronomia, gdzie coraz częściej właściciele szukają innowacyjnych pomysłów na swoje lokale. Dostrzegło to wielu producentów pawilonów, którzy posiadają w swojej ofercie możliwość przygotowania własnego projektu lokalu. Taki obiekt wygląda bardzo nowocześnie, a jest przy tym tani w produkcji.

  Pawilony i kontenery chętnie kupują również przedstawiciele handlu oraz sprzedaży, którzy wykorzystują je jako siedziby swoich firm lub mobilne punkty sprzedaży. Swoją ofertą warto również zainteresować konsumentów, którzy regularnie wyszukują w internecie hasła ‘domy modułowe cena’. Rośnie wśród nich zainteresowanie kontenerami mieszkalnymi, więc również oni będą zainteresowani takimi produktami.

  Marketing i reklama w produkcji pawilonów

  Nie będzie dobrego biznesu, bez skutecznej reklamy. Gdzie warto reklamować swoje usługi? Będą to oczywiście media społecznościowe, gdzie pięknie wykonane zdjęcia obiektów na pewno przyciągną uwagę odbiorców. Warto również zainteresować się reklamą w wyszukiwarce Google, gdzie najczęściej rozpoczynają się poszukiwania producenta pawilonów. Nie zaszkodzi również pomyśleć o reklamie w lokalnej prasie, ponieważ jest to wysoce skuteczny kanał pozyskiwania nowych klientów. To od czego należy rozpocząć to strona internetowa, która będzie miejscem udzielania informacji i zdobywania kontaktów biznesowych.

  Wytrzymałe, trwałe, a także występujące w wielu ciekawych wzorach do wyboru – płytki ceramiczne polskiej firmy Tubądzin to atrakcyjna propozycja do wielu wnętrz.

  Przy doborze płytek ceramicznych do domu często pojawia się pytanie – co kupić, aby wnętrza wyglądały atrakcyjnie? Przede wszystkim warto zapoznać się z różnymi propozycjami producentów, aby wybrać taką glazurę, która sprawdzi się perfekcyjnie.

  Także w Polsce działa wiele firm zajmujących się produkcją płytek ceramicznych. Jednym z liderów w branży jest Tubądzin Warszawa, w skład której wchodzą marki płytek Tubądzin, Domino, Korzilius i Art.

  Dzisiaj płytki Tubądzin można kupić w wielu sklepach, w tym między innymi w Warszawie, gdzie ich sprzedaż prowadzi firma Dekorus.

  Tubądzin Warszawa – płytki do każdego wnętrza

  Chcesz kupić eleganckie płytki ceramiczne do łazienki lub do kuchni? W takim przypadku firma Tubądzin ma dla Ciebie pełną paletę interesujących propozycji! W asortymencie firmy można znaleźć:

  • płytki łazienkowe Tubądzin
  • płytki kuchenne Tubądzin

  Płytki te mogą być wykorzystane również do wykończenia innych przestrzeni, w tym między innymi korytarzy, klatek schodowych, salonów. Glazura Tubądzin może być także stosowana na zewnątrz – w kolekcji znajdziemy warianty mrozoodporne.

  Tubądzin Warszawa – trendy i klasyka

  Dzisiaj płytki ceramiczne Tubądzin to szeroka paleta różnych wzorów do wyboru – zarówno do łazienek urządzonych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. Płytki różnią się pomiędzy sobą kolorami, detalami, kształtami, a także wymiarami, dlatego też można idealnie dopasować je do każdego wnętrza.

  Do wyboru mamy między innymi płytki ścienne Tubądzin we wzorach prostych i bardziej dekoracyjnych – także z efektownymi szczegółami oraz z trójwymiarowym wykończenie nawierzchni. Możemy też wybrać modne płytki podłogowe Tubądzin przypominające naturalny kamień, drewno czy też beton pasujący do wnętrz industrialnych.

  Do wyboru mamy między innymi następujące linie produktowe:

  • Colour – płytki w soczystych kolorach, dostępne w większych rozmiarach
  • Pastele – linia przeznaczona głównie do zastosowań inwestycyjnych
  • Majolika – wzory inspirowane ceramiką basenu Morza Śródziemnego
  • Maciej Zień – płytki stworzone we współpracy z popularnym projektantem mody Maciejem Zieniem

  Salony łazienkowe oferujące płytki firmy Tubądzin mogą zaproponować nam dziesiątki różnych wzorów do wyboru!

  Aby wybrać odpowiednie płytki łazienkowe Warszawa czy w innym mieście, warto sprawdzić ekspozycje łazienek. Możemy wówczas zobaczyć, jak płytki będą prezentowały się na żywo i wybrać takie, które sprawdzą się wówczas idealnie.

  Tubądzin Warszawa – gdzie kupić płytki Tubądzin?

  Dzisiaj płytki firmy Tubądzin możemy znaleźć w asortymencie wielu sklepów, w tym także tych oferujących wyposażenie łazienek w Warszawie.

  Adresy sklepów można znaleźć już teraz, wpisując do wyszukiwarki odpowiednie słowa, w tym między innymi „płytki Tubądzin Warszawa”. W podobny sposób znajdziemy także płytki innych producentów, na przykład przez słowa „płytki Paradyż Warszawa”.

  Do zapoznania się ze swoją ofertą zaprasza salon łazienek Dekorus – płytki Tubądzin, Paradyż Warszawa – sprawdź wszystkie wzory dostępne na ekspozycji i wybierz te najlepsze dla siebie!

  Płytki Tubądzin Warszawa – postaw na polski design!

  Urządzenie łazienki wymaga od nas szczególnej dbałości o szczegóły, dlatego też należy dokładnie przemyśleć nasze wybory. Utrzymanie higieny osobistej na wysokim poziomie może być łatwe i przyjemne dzięki odpowiedniej kabinie prysznicowej, która będzie jednocześnie funkcjonalna i wysoce estetyczna. Jeśli nie mamy zbyt dużej swobody jeśli chodzi o powierzchnię, jaką mamy do dyspozycji, kabina prysznicowa 80x90 to strzał w dziesiątkę. Prostokątna kabina idealnie komponuje się z każdą łazienką, a dodatkowo zajmuje bardzo mało miejsca.

  Kabina prysznicowa – z brodzikiem czy bez?

  Dlaczego prysznic zamiast wanny?

  Wanna to rozwiązanie, które do tej pory cieszy się nie mniejszą popularnością niż kabina prysznicowa. Jednak prysznic posiada wiele praktycznych zastosowań, dzięki którym „króluje” w nowoczesnych łazienkach. Szklane kabiny prysznicowe to estetyka na najwyższym, światowym poziomie. Szklane kabiny nie zawierają szpecących, plastikowych profili, które nie wpływałyby korzystnie na ogólny wygląd prysznica. Gładkie, minimalistyczne powierzchnie są jedynie wzbogacone o niezbędne okucia, najczęściej wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję. Szkło używane do produkcji ścianek to najwyższej jakości szkło hartowane odporne na różnego rodzaju szkodliwe czynniki jak niskie i wysokie temperatury czy mocne uderzenia. Nie bez powodu jest z powodzeniem używane w konstrukcjach zewnętrznych jak świetliki czy ogrody zimowe.

  Kabina prysznicowa to również wielka oszczędność czasu. Krótki prysznic to kwestia zaledwie kilku minut, podczas gdy na kąpiel w wannie należy przeznaczyć kilkukrotnie więcej. Pod prysznicem możemy się zrelaksować równie dobrze jak w wannie, słuchając ulubionych utworów, a to dzięki innowacyjnym panelom elektronicznym wbudowanych w najnowsze modele kabin na rynku.

  Sprzątanie kabiny prysznicowej wydaje się zdecydowanie mniej uciążliwe niż doprowadzanie do porządku wanny, szczególnie gdy musimy pozbyć się nieestetycznego osadu z kamienia czy mydła. Powierzchnia szklanych kabin jest jednak wysoce odporna na zabrudzenia, które w większości spływają bezpośrednio do odpływu razem z wodą z naszego prysznica. Czyszcząc kabinę wystarczy nam wilgotna ściereczka, a co jakiś czas warto zastosować środek chemiczny przeznaczony do mycia kabin prysznicowych.

  Brodzik- montować czy nie?

  Kabiny prysznicowe 80x90 z głębokim brodzikiem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają małe dzieci, a nie chcą korzystać z wanny. Głęboki brodzik to świetna alternatywa dla wanny, który w pełni wystarcza do codziennych kąpieli naszych najmłodszych pociech. Brodzik umożliwia również przepranie kilku ubrań, dla których nie warto uruchamiać pralki, a także umycie zwierzaków domowych.

  Z kolei kabina prysznicowa 80x90 bez brodzika będzie dobrym wyjściem dla osób, które borykają się z poważnymi problemami z motoryką. Brak brodzika zdecydowanie ułatwia wejście do kabiny prysznicowej bez konieczności montażu dodatkowych uchwytów czy wstawiania specjalnie zaprojektowanych krzeseł. Kabina bez brodzika umożliwia także swobodny wjazd na wózku inwalidzkim, co jest niemożliwe w przypadku kabin z brodzikiem.

  Na rynku dostępnych jest wiele modeli kabin prysznicowych, które różnią się od siebie kształtem czy docelowym miejscem montażu. Niezwykle popularne są kabiny prysznicowe narożne, które zalecane są w głównej mierze małym łazienkom, gdzie należy odpowiednio zadbać o każdy metr kwadratowy. Coraz częściej spotykane są również kabiny prysznicowe wnękowe czy przyścienne, które są niebywale efektowne i wygodne.

 • Policyjne działania „Telefony”

  Mazowiecka drogówka w poniedziałek (16.09) przez cały dzień będzie sprawdzała, czy kierowcy stosują się do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku podczas rozmowy. Działania prowadzone będą w całym kraju.

 • Chcesz kupić używane Volvo, ale obawiasz się, że trafisz na model z wadami? Jeśli zależy Ci na bezpiecznej transakcji, sprawdź używane modele dostępne w salonach dealerskich Volvo!

  Wielu kierowców wybiera używane auta, w tym także samochody luksusowe, które nadal są w stanie zapewnić doskonały komfort i bezpieczeństwo w połączeniu z wysokimi osiągami. Dużym zainteresowaniem cieszą się też auta klasy premium od Volvo – ten szwedzki producent prezentuje różnorodne auta luksusowe dla najbardziej wymagających kierowców.

  Za samochody kombi, sedan czy SUV od Volvo trzeba jednak sporo zapłacić. Oczywiście, mamy do dyspozycji atrakcyjne rabaty, na przykład wyprzedaż rocznika oraz inne promocje, ale czasami to także za mało, by nabyć model prosto z fabryki.

  Wówczas najlepszym wyborem będą samochody Volvo używane, które nadal są w kapitalnym stanie i mogą posłużyć nowemu właścicielowi na kolejne lata. Teraz używane Volvo można kupić również w salonie dealera marki, na przykład w salonie w Łodzi!

  Samochody Volvo używane – szeroki wybór aut w świetnym stanie

  Nie każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że w salonie Volvo można kupić nie tylko Volvo nowe czy części samochodowe Volvo, ale także pojazdy z drugiej ręki. To zdecydowanie najlepsze miejsce, aby nabyć te samochody premium.

  Dlaczego luksusowe samochody używane, w tym Volvo warto kupować w salonie marki? Taka decyzja związana jest z wieloma zaletami. Jedną z nich jest szeroki wybór modeli w kapitalnym stanie technicznym oraz w sprawdzonym stanie prawnym.

  U dealera możemy kupić między innymi poniższe modele:

  • samochody używane Volvo S40
  • samochody używane Volvo S60
  • samochody używane Volvo S80
  • samochody używane Volvo XC60
  • samochody używane Volvo XC70
  • samochody używane Volvo XC90
  • samochody używane Volvo V40
  • samochody używane Volvo V50
  • samochody używane Volvo V70

  Wszystkie auta używane oferowane przez dealerów, w tym także Volvo kombi, SUV czy sedan z powyższej listy są dokładnie kontrolowane przed wystawieniem na sprzedaż. Sprawdzany jest stan techniczny podzespołów i części Volvo oraz stan prawny – czy auto nie jest kradzione i czy nie jest przedmiotem zastawu.

  Klient może mieć zatem pewność, że dostępne na sprzedaż auta premium rzeczywiście są w takim stanie, o jakim informuje sprzedający. W efekcie Volvo używane z salonu to większe bezpieczeństwo transakcji niż, na przykład, przy zakupie przez ogłoszenia czy w komisie.

  Samochody Volvo używane – auta z gwarancją!

  Kolejnym atutem zakupu auta kombi, SUV czy też innego typu auta Volvo w salonie marki jest gwarancja, jaką możemy na niego uzyskać.

  Gwarancja na używane to ochrona trwająca przez pół roku albo rok, w ramach której możliwa jest bezpłatna naprawa Volvo wtedy, gdy pojawią się usterki objęte ochroną gwarancyjną. To zatem jeszcze większe bezpieczeństwo dla osoby chcącej kupić samochody marki premium!

  Samochody Volvo używane – kup w salonie dealera!

  Samochody Volvo używane – kredyt, leasing i ubezpieczenie na miejscu

  Gdy interesuje nas klasa premium z drugiej ręki, salon dealerski może zapewnić swoim klientom także dodatkowe udogodnienia na samochody używane.

  Przed wszystkim możliwe jest skorzystanie z finansowania na marki premium samochody można wziąć wtedy na kredyt albo w leasing. To doskonały wybór dla wygodnych, ponieważ wszystkie formalności można załatwić na miejscu – nie trzeba udawać się do banku, by na kredyt kupić kombi samochód czy też inny wariant pojazdu.

  Także salon samochodów luksusowych może zaoferować klientowi tanie ubezpieczenie na używane Volvo – umowę również podpiszemy na miejscu, więc z salonu możemy wyjechać swoim nowym autem jeszcze tego samego dnia!

  Samochody Volvo używane – dodatkowe udogodnienia

  To jeszcze nie koniec zalet, jakie niosą ze sobą samochody klasy premium kupione w salonie dealerskim marki. Na kupujących czekają także dodatkowe udogodnienia!

  Przede wszystkim możemy za zakup zapłacić jeszcze mniej, gdy otrzymamy dodatkowe rabaty lub będzie miała miejsce wyprzedaż samochodów. Możemy też uzyskać zniżki, na przykład na Volvo części zamienne czy akcesoria.

  Zatem jeśli chcemy kupić samochody kombi czy SUV lub sedan od Volvo, warto szukać używanych modeli u dealera. Gdy chodzi o świetne oferty salony samochodowe Łódź także mają wiele używanych aut na sprzedaż – sprawdź je już teraz on-line!

 • Ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Dzisiaj, 12 września 2019 roku, policjanci ruchu drogowego przeprowadzają ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem tej akcji jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w których uczestniczą piesi i rowerzyści.

 • Narkotyki w zamrażarce i w ramie obrazu zabezpieczone przez ostrołęckich kryminalnych

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zabezpieczyli ponad 5,5 kilogramów marihuany oraz 4 krzewy konopi indyjskich. Dzięki działaniom kryminalnych na rynek nie trafiło kilka tysięcy porcji narkotyków, których czarnorynkowa wartość to prawie 200 tysięcy złotych. Ponadto zabezpieczono całą aparaturę służącą do jej uprawy. Do sprawy zatrzymano mieszkańca Ostrołęki. Mężczyzna został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.