Wynajem długoterminowy dla osób prywatnych – jakie masz możliwości?

W dzisiejszych czasach zapewnienie sobie pełnej mobilności jest niezwykle istotne – dzięki niej masz możliwość docierania w dane miejsce zawsze terminowo i bez problemów. Do tego wszystkiego dochodzić powinny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, które może zapewnić Ci wynajem długoterminowy dla osób prywatnych. Nie musisz kupować swojego wymarzonego samochodu, ale skorzystać z niego po podpisaniu umowy z wypożyczalnią. To rozwiązanie opłacalne i dające Ci wiele możliwości. Sprawdźmy jakich!

Wynajem aut długoterminowy i krótkoterminowy

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że wynajem długoterminowy dla osób prywatnych cieszy się rosnącą wśród klientów popularnością. Wynika to z tego, że mogą oni zaopatrzyć się na dłuższy okres w swój wymarzony samochód i płacąc miesięczną stawkę za jego użytkowanie, znacznie oszczędzić, a przy tym odczuwać komfort i bezpieczeństwo codziennej podróży. Taki najem długoterminowy trwa zwykle 12 miesięcy – po zakończonej umowie, masz możliwość zrezygnowania z usługi albo przedłużyć ją o kolejny rok, korzystając z tego samego samochodu albo wybierając zupełnie inny, np. nowszy model.

Jak się jednak okazuje, wynajem długoterminowy dla osób fizycznych to nie wszystko, ponieważ mogą oni skorzystać również z najmu krótkoterminowego, który również cieszy się zainteresowaniem. Sprawdza się on doskonale w przypadku awarii własnego pojazdu albo chęci wynajęcia nowoczesnego auta, np. w celu przewiezienia ważnego klienta lub partnera biznesowego. W tym wypadku istnieje możliwość skorzystania z samochodu nawet przez jedną dobę!

A jak to wygląda cenowo? Wszystko zależy oczywiście od wypożyczalni i model auta, który sobie upatrzysz, jednak w większości przypadków korzystniejsza finansowo jest miesięczna rata za wynajem auta – może ona wynosić 400-500 zł, kiedy wynajem krótkoterminowy za dobę to koszt 100-200 zł. Oczywiście to kwoty przykładowe i zawsze przed skorzystaniem z tego rodzaju usług, warto dokładnie zapoznać się z cennikami wypożyczalni oraz je porównać.

Wynajem samochodów luksusowych i używanych

Duże możliwości zyskujesz również jeżeli chodzi o same pojazdy, których jest naprawdę wiele i wśród których z pewnością znajdziesz takie modele, które będą spełniały Twoje oczekiwania. Możesz postawić na wynajem samochodów luksusowych, który oferują nieliczne wypożyczalnie – stawiają one na wysokiej klasy pojazdy, fabrycznie nowe i od najlepszych producentów – BMW, Audi, Hyundai, Lexus czy Mazda. Możesz tutaj liczyć na najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo – jest opcja szczególnie polecana osobom o największych oczekiwaniach.

Alternatywą są te wypożyczalnie, które oferują „zwykłe” samochody, często używane. Mają one kilka lat, jednak w większości przypadków są zadbane i sprawne technicznie, dlatego też nie powinieneś mieć obaw co do komfortu czy bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście warto sprawić opinie o wypożyczalni, aby wynajem długoterminowy dla osób prywatnych w stu procentach spełnił Twoje oczekiwania i nie naraził Cię na problemy w drodze.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Wynajem aut długoterminowy to przede wszystkim elastyczność oferty, dzięki czemu cieszy się on tak dużą popularnością. Wszystkie rozwiązania, z jakich skorzystasz, dostosowane są do Twoich potrzeb – to Ty wybierasz, z jakich usług skorzystasz, a do tego możesz zamówić usługę poprzez formularz internetowy – bez wychodzenia z domu! Wszystko to sprawia, że wynajem samochodów jest rozwiązaniem coraz popularniejszym, z którego zdecydowanie warto skorzystać.