Policjantka z Radomia biega i szkoli kolegów - historia mł. asp. Karoliny Jeżak

Po wakacyjnej przerwie wraca piąty odcinek serii Podcasty z Mazowiecką Policją. Mł. asp. Karolina Jeżak opowiada o przejściu z wydziału dochodzeniowo-śledczego do kadr i szkoleń, o pasji do maratonów i roweru szosowego oraz o medalu z 23. Poznań Maratonu.
- Poznaj w Płocku policjantkę która łączy biegi i służbę
- Zobacz jak sport wzmacnia służbę i inspiruje
- Posłuchaj i znajdź motywację do zmian
Poznaj w Płocku policjantkę która łączy biegi i służbę
Młodsza aspirant Karolina Jeżak służy w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, ale jej historia ma wymiar uniwersalny — dotyczy funkcjonariuszy z całego województwa mazowieckiego, także tych z Płocka. W piątym odcinku cyklu Podcasty z Mazowiecką Policją Jeżak opowiada o zawodowych zmianach: od pracy w wydziale dochodzeniowo-śledczym do obowiązków w wydziale kadr i szkolenia. To przykład, że policyjna ścieżka nie kończy się na jednym wydziale, a doświadczenie dochodzeniowe może procentować w zadaniach związanych z personelem i edukacją funkcjonariuszy.
Zobacz jak sport wzmacnia służbę i inspiruje
W rozmowie Jeżak dzieli się pasją do maratonów i jazdy na rowerze szosowym. Na sportowym koncie ma srebrny medal Jesiennych Mistrzostw Polski Policji, zdobyty podczas 23. Poznań Maratonu. Jak podkreśla, treningi przekładają się na odporność psychiczną, kondycję fizyczną i lepsze radzenie sobie ze stresem w codziennej służbie. Dla wielu mundurowych z regionu, od Radomia po Płock, takie połączenie aktywności i pracy jest wzorem dbania o formę i gotowość operacyjną.
Posłuchaj i znajdź motywację do zmian
Seria Podcasty z Mazowiecką Policją wróciła po przerwie wakacyjnej i w kolejnym odcinku przedstawia funkcjonariuszy, którzy łączą zaangażowanie w służbie z życiowymi pasjami. Historia mł. asp. Karoliny Jeżak pokazuje, że praca w policji to jednocześnie wyzwanie, stabilność finansowa i możliwość rozwijania hobby — od biegania po szkolenia kolegów i koleżanek. Materiał jest dostępny w formie filmowej i audio za pośrednictwem kanałów Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.
na podstawie: KMP w Płocku.
Ostatnie Artykuły

Majówkowa oferta zamieniła się w pułapkę. Tak działa oszustwo na kwaterę

Mazowsze szuka drewnianych pereł, które przetrwały próbę czasu

Cyberbezpieczeństwo wraca do Starej Białej - policja szykuje debatę

Płocka biblioteka szuka książki, która wróci do czytelników po latach

Ankieterzy ruszą do wybranych gospodarstw z pytaniami o warunki życia

Broniewski w nowych głosach - młodzi z Płocka dali poezji nowe życie

Jak rodzą się wiersze dla dzieci - Agnieszka Frączek-Gorczyca w Płocku
![[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock 1:3](/images/mecz/bruk-bet-termalica-nieciecza-wisla-plock-19042026-13-2.webp)
[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock 1:3
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa C) – UMKS Trójka Ostrołęka – SMS ZPRP II Płock 32:30](/images/mecz/umks-trojka-ostroleka-sms-zprp-ii-plock-18042026-3230-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa C) – UMKS Trójka Ostrołęka – SMS ZPRP II Płock 32:30
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Wisła Płock II – GKS Wikielec 3:1](/images/mecz/wisla-plock-ii-gks-wikielec-18042026-31-2.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Wisła Płock II – GKS Wikielec 3:1

Kradła dla adrenaliny - płocka 15-latka przegrała z monitoringiem

Motocyklista uderzył w sarnę pod Płockiem - skończyło się w szpitalu

W Drobinie test sprawnościowy pokazał, kto myśli o policyjnym mundurze

