Policja Płock: Siłacz w mundurze jedzie na Mistrzostwa Europy
Asp. szt. Dariusz Popiołek stanął na najwyższym podium podczas zawodów XXII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu w Jaworznie. W kategorii Masters +105 kg na prawą rękę okazał się bezkonkurencyjny.
W Jaworznie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu. W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z całej Polski, aby wyłonić najlepszych wśród siebie w różnych kategoriach wagowych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kategoriach junior, master, senior, a także w kategorii dla osób niepełnosprawnych.
W zawodach uczestniczył policjant makowskiej policji asp. szt. Dariusz Popiołek. W kategorii Masters +105 kg na prawą rękę okazał się najlepszy. W kategorii senior +105 kg na prawą rękę zdobył srebro, a w kategorii Masters +105 kg na lewą rękę zdobył brąz.
Na co dzień asp. szt. Dariusz Popiołek jest dyżurnym w Komedzie Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim. Znakomicie jednak łączy służbę w Policji ze swoją pasją i zamiłowaniem do sportu w którym odnosi sukcesy. Od zawsze interesował go sport, a szczególnie kulturystyka. Od 3 lat intensywnie trenuje Armwrestling. Należy do Klubu Family Team Wyszków.
XXII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu były eliminacjami do mistrzostw Świata i Europy. Zdobycie mistrza i wicemistrza Polski w Armwrestlingu zapewniło Darkowi miejsce w kadrze narodowej naszego kraju na Mistrzostwach Europy, które odbędą się 27-29 maja 2022 roku w Rumi.
Naszemu koledze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Autor: asp. Monika Winnik
Komenda Miejska Policji w Płock,
mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/66407,Silacz-w-mundurze-jedzie-na-Mistrzostwa-Europy.html
Ostatnie Artykuły

Przedszkolaki w bibliotece sprawdziły, jak trudna bywa rola aktora

Niebieski konkurs przed ratuszem pokazał, jak dzieci widzą autyzm

Płockie przedszkolaki ożywiły ludowe tradycje na scenie przy Łączniczek

Ekrany wychowują po cichu, a w Płocku chcą o tym rozmawiać

Płocka mapa objazdów gęstnieje, a Wyszogrodzka znów zwalnia ruch

Słoiki z tajemniczą substancją w piwnicy - Zielona zamknięta

Koparki, objazdy i nowe stacje roweru miejskiego na wielu ulicach Płocka

Młodzi poeci znów mają scenę - Skępe otwiera XXIV konkurs Gustawa Zielińskiego

Płock szykuje rok pamięci o Czerwcu ’76 i nowy mural

Hejt pod lupą ekspertów - w Radomiu ostrzegli przed eskalacją

Fałszywe SMS-y i tanie okazje - przed świętami to pułapka na pieniądze

Płocka mapa robót gęstnieje – drogi gruntowe, przebudowy i objazd linii 20

SPP w centrum sięga po kolejne ulice i parkingowy nacisk ma zniknąć

