Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

Dobór odpowiedniej sofy do salonu może sprawić dużo trudności. Gdy liczy się ponadczasowy, luksusowy wygląd, warto pomyśleć o sprawdzonych rozwiązaniach – w tym celu świetnie sprawdzą się meble wypoczynkowe Chesterfield!

Chesterfield to nazwa miasta znajdującego się w Anglii. Jeden z hrabiów tego brytyjskiego miasta został uznany za twórcę słynnych mebli wypoczynkowych nazwanych właśnie Chesterfield. Teraz znane są na całym świecie – można kupić je także w Polsce.

 

Sofa pikowana Chesterfield – natychmiast przyciąga wzrok

Tym, co powoduje, że sofy oraz inne meble wypoczynkowe typu Chesterfield stały się tak popularne w wielu krajach, jest ich wyjątkowy wygląd.

Uwagę od razu przyciąga charakterystyczne pikowanie w naturalnej skórze, która nadaje całemu meblowi luksusowego wyrazu. Podwinięte podłokietniki oraz dekoracyjne nóżki to dopełnienie tego mebla.

Najczęściej sofa pikowana Chesterfield jest obijana ciemnobrązową skórą naturalną licową o lekkim połysku, ale w sprzedaży możemy znaleźć także modele w innych barwach, na przykład w odcieniach szarości, bordo, zieleni. Oprócz skóry spotyka się także inne materiały obiciowe, na przykład aksamit.

 

Sofa pikowana Chesterfield – komfort i styl każdego dnia!

Aktualnie w sprzedaży można znaleźć wiele typów mebli wypoczynkowych typu Chesterfield – także można zamówić je na wymiar i z wybranymi materiałami obiciowymi.

Jednym z liderów w sprzedaży mebli typu Chesterfield w Polsce jest firma AJ Group, w której asortymencie można znaleźć kilkadziesiąt różnych modeli tych mebli.