Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

W dniu 4 grudnia w ramach projektu „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom” miało miejsce uroczyste otwarcie Strefy Rodzica przy Oddziale Dziecięcym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Jest to miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, do zabawy i spotkań z rodziną, mające na celu uprzyjemnienie pobytu w szpitalu.

W uroczystym przecięciu wstęgi udział wzięli: w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka - Sekretarz Powiatu Michał Twardy, pełniący również funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Społecznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, przedstawiciel Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Dyrektor płockiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego – Tomasz Kominek, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku – Stanisław Kwiatkowski wraz z personelem, oraz przedstawiciele firmy Budimex.

Zarówno twórcą jak i wykonawcą tego wspaniałego projektu była firma Budimex, która już od 6 lat w ramach Programu „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom” w szpitalach w całej Polsce tworzy te wyjątkowe miejsca.