Żuromińscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 35-latka podejrzanego o włamanie do żuromińskiego kościoła i kradzież pieniędzy. Mężczyzna usłyszał już zarzut za który grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło na początku marca w żuromińskim kościele. Nieznany sprawca po zniszczeniu drzwi wejściowych świątyni, wszedł do środka a następnie ukradła pieniądze ze skarbonki na remont kościoła. Tylko wnikliwa praca żuromińskich kryminalnych pozwoliła ustalić i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. Okazało się, że sprawcą kradzieży z włamaniem jest 35-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego. Mężczyzna był znany policji, za występki o podobnym charakterze. 35-latek usłyszał już zarzut za który grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż. szt. Tomasz Łopiński


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.