Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

Ponad 8,5 litra krwi - to wyniki zbiórki przeprowadzonej z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Akcja została zorganizowana przez zwoleńskich policjantów i Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Radomiu. Do wzięcia w niej udziału nikogo nie trzeba było namawiać - mieszkańcy regionu chętnie włączyli się do akcji.

W tym tygodniu z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej odbyła się zbiórka krwi. W akcji zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Zwoleniu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa udział wzięli policjanci, strażacy oraz mieszkańcy Zwolenia. Chęć oddania tego najcenniejszego daru zgłosiło ponad 27 osób. Jednak z różnych powodów, krew mogło oddać 20 osób. Łącznie udało się zebrać 8,5 litra krwi.

Za pomoc w organizacji akcji serdecznie dziękujemy ekipie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu. Wszystkim krwiodawcom dziękujemy za ich zaangażowanie.

Autor: mł. asp. Krzysztof Gregorczyk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.