Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

Wytrzymałe, trwałe, a także występujące w wielu ciekawych wzorach do wyboru – płytki ceramiczne polskiej firmy Tubądzin to atrakcyjna propozycja do wielu wnętrz.

Przy doborze płytek ceramicznych do domu często pojawia się pytanie – co kupić, aby wnętrza wyglądały atrakcyjnie? Przede wszystkim warto zapoznać się z różnymi propozycjami producentów, aby wybrać taką glazurę, która sprawdzi się perfekcyjnie.

Także w Polsce działa wiele firm zajmujących się produkcją płytek ceramicznych. Jednym z liderów w branży jest Tubądzin Warszawa, w skład której wchodzą marki płytek Tubądzin, Domino, Korzilius i Art.

Dzisiaj płytki Tubądzin można kupić w wielu sklepach, w tym między innymi w Warszawie, gdzie ich sprzedaż prowadzi firma Dekorus.

Tubądzin Warszawa – płytki do każdego wnętrza

Chcesz kupić eleganckie płytki ceramiczne do łazienki lub do kuchni? W takim przypadku firma Tubądzin ma dla Ciebie pełną paletę interesujących propozycji! W asortymencie firmy można znaleźć:

  • płytki łazienkowe Tubądzin
  • płytki kuchenne Tubądzin

Płytki te mogą być wykorzystane również do wykończenia innych przestrzeni, w tym między innymi korytarzy, klatek schodowych, salonów. Glazura Tubądzin może być także stosowana na zewnątrz – w kolekcji znajdziemy warianty mrozoodporne.

Tubądzin Warszawa – trendy i klasyka

Dzisiaj płytki ceramiczne Tubądzin to szeroka paleta różnych wzorów do wyboru – zarówno do łazienek urządzonych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. Płytki różnią się pomiędzy sobą kolorami, detalami, kształtami, a także wymiarami, dlatego też można idealnie dopasować je do każdego wnętrza.

Do wyboru mamy między innymi płytki ścienne Tubądzin we wzorach prostych i bardziej dekoracyjnych – także z efektownymi szczegółami oraz z trójwymiarowym wykończenie nawierzchni. Możemy też wybrać modne płytki podłogowe Tubądzin przypominające naturalny kamień, drewno czy też beton pasujący do wnętrz industrialnych.

Do wyboru mamy między innymi następujące linie produktowe:

  • Colour – płytki w soczystych kolorach, dostępne w większych rozmiarach
  • Pastele – linia przeznaczona głównie do zastosowań inwestycyjnych
  • Majolika – wzory inspirowane ceramiką basenu Morza Śródziemnego
  • Maciej Zień – płytki stworzone we współpracy z popularnym projektantem mody Maciejem Zieniem

Salony łazienkowe oferujące płytki firmy Tubądzin mogą zaproponować nam dziesiątki różnych wzorów do wyboru!

Aby wybrać odpowiednie płytki łazienkowe Warszawa czy w innym mieście, warto sprawdzić ekspozycje łazienek. Możemy wówczas zobaczyć, jak płytki będą prezentowały się na żywo i wybrać takie, które sprawdzą się wówczas idealnie.

Tubądzin Warszawa – gdzie kupić płytki Tubądzin?

Dzisiaj płytki firmy Tubądzin możemy znaleźć w asortymencie wielu sklepów, w tym także tych oferujących wyposażenie łazienek w Warszawie.

Adresy sklepów można znaleźć już teraz, wpisując do wyszukiwarki odpowiednie słowa, w tym między innymi „płytki Tubądzin Warszawa”. W podobny sposób znajdziemy także płytki innych producentów, na przykład przez słowa „płytki Paradyż Warszawa”.

Do zapoznania się ze swoją ofertą zaprasza salon łazienek Dekorus – płytki Tubądzin, Paradyż Warszawa – sprawdź wszystkie wzory dostępne na ekspozycji i wybierz te najlepsze dla siebie!

Płytki Tubądzin Warszawa – postaw na polski design!