Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zdobył kolejny brązowy medal w Mistrzostwach Polski w brazylijskim Jiu – Jitsu, które odbyły się w miniony weekend w Katowicach.

Nadkomisarz Piotr Jeleniewicz , związany z mundurem policyjnym od 16 lat po raz kolejny przyniósł dumę płockiej komendzie. Lata treningów, wyrzeczeń i systematyczność przyniosły oczekiwany efekt. Piotr Jeleniewicz po raz kolejny zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu - Jitsu . W mistrzostwach brało udział ponad półtora tysiąca zawodników. Zawody rozgrywały się w kilku kategoriach. Płocki funkcjonariusz po ciężkich walkach w kategorii Masters 3 stanął na podium zajmując trzecie miejsce. W tamtym roku również zachwycił wszystkich swoją wytrwałością i determinacja zdobywając trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w Jiu- Jitsu w Katowicach. To wspaniale osiągnięcia, które nie należą do jedynych.

Nadkom. Piotr Jeleniewicz wraz z policjantami z płockiej komendy w tamtym roku zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Służb Mundurowych w wieloboju siłowym. Rok później utrzymując wysoką formę płoccy policjanci a wśród nich Piotr Jeleniewicz, stanęli na podium podczas finału XXVII Płockich Ergowioseł 2019.

Serdecznie gratulujemy koledze i życzymy dalszych sukcesów.

 

Autor: mł. asp. Marta Lewandowska