W ubiegły weekend 55 zawodników wzięło udział w zawodach o Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Light Contakt w Krzeszowicach. Miejsca na podium zajął policjant z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, który obecnie służbę pełni w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KWP zs. w Radomiu

W Krzeszowicach w ubiegły weekend odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Light Contact. Organizatorem zawodów były: Fundacja im. Rodziny Domańskich i Klub Sportowy C.S.E. SPARTA Krzeszowice.

Zawody zorganizowano na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym. Do zmagań zgłosiło się 55 zawodników. W mistrzostwach wziął udział także policjant z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, który obecnie służbę pełni w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KWP zs. w Radomiu. St. post. Dariusz Krajewski, który wystąpił w złoto-czarnych barwach klubu LKS "Puncher" Płock, gdzie na co dzień trenuje pod okiem trenera Piotra Maślanki. Dariusz zajął 3 miejsce i pierwszy raz startował w Formule Light Contact w kategoria wiekowej - senior.

Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu