Gazetki promocyjne Biedronka – co warto kupić w biedronce?

Biedronka to największa polska sieć handlowa. W kraju działa ponad 800 placówek i prawie 2200 sklepów z logo czerwonej siódemki. Marka ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i nagradzanych w Polsce.

Świetna jakość w niskiej cenie

Biedronka znana jest z niskich cen i wysokiej jakości produktów. Biedronka pracuje również nad poszerzeniem swojej oferty o produkty spożywcze, artykuły przemysłowe oraz świeżą żywność. Często tworzy partnerstwa z zagranicznymi i polskimi markami. Wprowadza ich produkty do swojej stałej lub promocyjnej oferty, zawsze w niezwykle atrakcyjnych cenach. Na bieżąco produkowane są gazetki promocyjne. W ramach akcji tematycznych wiele produktów oferowanych jest w obniżonych cenach.

Sprawdź: Tydzień Grecki w Biedronce.

Gazetka promocyjna Biedronki

Sklepy Biedronka oferują swoim klientom dwa rodzaje gazetek promocyjnych. W pierwszej gazetce przez tydzień znajdują się promocje na produkty przemysłowe i żywność. W drugiej gazetce Biedronki, "Okazje tygodnia", znajdują się produkty takie jak akcesoria domowe, odzież, dodatki, czy sprzęt AGD. Słynna siedmiokropka oferuje również swoim klientom ciekawe winyle czy książki. W gazetkach promocyjnych Biedronki z ofertami książkowymi znajdują się m.in. poradniki, słowniki, książki dla dzieci, książki dla pedagogów, powieści oraz najnowsze bestsellery. Biedronka sprzedaje również wiele produktów marki własnej, które wytwarzane są przez cenionych producentów chemii gospodarczej i żywności. Katalog promocyjny Biedronki pęka w szwach od tych produktów, które są wyjątkowej jakości i w bardzo przystępnych cenach. Aby być świadomym klientem i nie przepłacać za swoje zakupy, warto zapoznać się z zestawieniem.

"Moja Biedronka", gazetka i oferty promocyjne

Klienci Biedronki mają wiele korzyści i udogodnień dzięki programowi lojalnościowemu "Moja Biedronka". Klienci mogą kupować niektóre produkty w niższej niż zwykle cenie, a także brać udział w specjalnych zbiórkach i akcjach organizowanych przez sklep z kartą "Moja Biedronka". Klienci mogą zarejestrować kartę "Moja Biedronka", aby regularnie otrzymywać wiadomości tekstowe o aktualnych rabatach lub promocjach. W gazetce promocyjnej Biedronki znajdują się ekskluzywne oferty dla posiadaczy karty.

Biedronka w mediach

Biedronka szybko rozwija także swoje media społecznościowe. Marka posiada również fan page na Facebooku oraz kanał na Youtube. Z obu tych źródeł dowiemy się o najnowszych akcjach promocyjnych i rabatach. Warto śledzić oba, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi ofertami. Biedronka oferuje również aplikację mobilną. Klienci Biedronki znajdą w niej inspirujące przepisy na pyszne dania wykonane z produktów dostępnych w ich sklepach. Dzięki niej mogą też tworzyć własne listy zakupów. Mogą również przeglądać najnowsze biuletyny promocyjne Biedronki, lokalizować pobliskie sklepy i sprawdzać godziny ich otwarcia.