Urząd Miasta Płocka: 70 mil szczęścia
Czy wiesz, że muzyka może być drogą do szczęścia długą na 70 mil? To nie mit, ale muzyczna podróż, na którą zaprasza mieszkańców Płocka Ryszard Wolbach. W sercu miasta, na jubileuszowym koncercie, odkryjemy sekret, jak dźwięki tworzą mosty między ludźmi i pokoleniami. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
  • Wyjątkowy koncert Ryszarda Wolbacha pt. „70 mil szczęścia” w POKiS
  • Udział znakomitych artystów i zespołów
  • Patronat Prezydenta Miasta i wsparcie lokalnych mediów
  • Bilety dostępne w sprzedaży stacjonarnej i online

Zaplanuj swoje wieczory kulturalne w Płocku na najbliższy czas. 1 marca, o godzinie 19:00, sala koncertowa POKiS stanie się areną muzycznych emocji, gdzie Ryszard Wolbach wraz z zaproszonymi gośćmi zaserwuje publiczności 70 mil szczęścia. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy pokolenia miłośników dobrej muzyki.

Na scenie pojawią się znane postaci ze świata muzyki: Krzysztof Misiak, znany z wirtuozerii na gitarze, Robert Krajewski, multiinstrumentalista, który swoim akordeonem, klawiszami i głosem zawładnie sercami słuchaczy, a także Zbigniew Żuk - głos nurtu piosenki poetyckiej. Nie zabraknie również chóru Vox Singers, którego harmonie zdobyły uznanie na międzynarodowej arenie, oraz energicznych rytmów zespołu Dr Gree z Lublina.

Jubileuszowy koncert odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego i Starosty Płockiego, zyskując tym samym szczególną rangę. O jego popularności i wadze świadczy również objęcie patronatem medialnym przez Radio Płock FM, infoplockTV i Tygodnik Płocki. Jest to wydarzenie, które z pewnością wzbogaci kulturalne życie miasta.

Bilety na to unikatowe wydarzenie można nabyć w cenie 50 zł, zarówno online, jak i stacjonarnie w Bileterii POKiS. To doskonała okazja, aby nie tylko wesprzeć lokalne inicjatywy kulturalne, ale również spędzić czas w niebanalny sposób, czerpiąc radość z muzyki na żywo.

„70 mil szczęścia” to koncert, który z pewnością zostanie w pamięci słuchaczy na długo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Płocka i okolic, by wspólnie świętować muzykę, która łączy serca.


Opierając się na: Urząd Miasta Płocka