Pracownik jednej z firm z powiatu sochaczewskiego w ciągu kilkunastu miesięcy ukradł ponad 300 europalet. Kryminalni ustalili, kto był jego wspólnikiem. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży europalet w jednej z firm na terenie powiatu sochaczewskiego. Kryminalni ustalili, że sprawcą jest magazynier, 66-letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu pracy. W trakcie czynności ustalono, że jego wspólnikiem jest kierowca pracujący w innej firmie, który zajmował się przewozem palet.

W sochaczewskiej komendzie policjanci przedstawili każdemu z nich po siedem zarzutów dotyczących kradzieży. Przyznali się do popełnionego przestępstwa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Trwa ustalanie czy mężczyźni odpowiadają również za inne kradzieże europalet.

 

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

Fot. Brent Keane from Pexels


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.