Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Centrum Polityki Społecznej oraz Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu organizują konferencję naukową nt. „Nowe substancje psychoaktywne. Narkotyki dopalacze i leki OTC. Wyzwania dla profilaktyki szkolnej i środowiskowej. Przestępczość w środowisku lokalnym.”

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Centrum Polityki Społecznej oraz Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu zapraszają do udziału w konferencji Naukowej nt. „Nowe substancje psychoaktywne. Narkotyki dopalacze i leki OTC. Wyzwania dla profilaktyki szkolnej i środowiskowej. Przestępczość w środowisku lokalnym.”

9 maja 2019 roku w godz. 10.00-14.30 w Auli Auditorium Primum Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, przy ul. Traugutta 61 A.

Celem przedsięwzięcia będzie m.in. wymiana doświadczeń na tematy związane
z uzależnieniami oraz profilaktyką w zakresie przeciwdziałania narkomanii w środowisku szkolnym i lokalnym.

 

 

 

Pliki do pobrania

  • 124.73 KB

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.