Policja Płock: Sukces ostrołęckiego policjanta podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu
Organizatorem turnieju w Żyrardowie był Polski Związek Kickboxingu. Wziął w nich udział także policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, który po zaciętych pojedynkach zajął miejsce na podium i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.
W dniach 23-25.09.2022 r. w Żyrardowie roku odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu organizowane przez Polski Związek Kickboxingu. W licznie obsadzonych zawodach wziął udział sierż. szt. Daniel Zaręba reprezentujący Komendę Miejską w Ostrołęce, startując w kategorii wagowej do 84 kg. Ostrołęcki policjant w walce ćwierćfinałowej pokonał Łukasza Głąbińskiego, natomiast w walce półfinałowej wygrał z Wojciechem Ożgą - z 18 Dywizji Zmechanizowanej.
Reprezentant ostrołęckiej komendy Policji ostatecznie zakończył rywalizację na II miejscu i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Sierż. szt. Daniel Zaręba jest dobrze znany wszystkim mieszkańcom Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, którzy interesują się boksem i kickboxingiem. Poza służbą w policji pełni on również rolę trenera w klubie Victoria Ostrołęka.
Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, życzymy mu także kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami, a służbą.
Autor: kom. Tomasz Żerański
Komenda Miejska Policji w Płock,
mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/71700,Sukces-ostroleckiego-policjanta-podczas-Mistrzostw-Polski-w-Kickboxingu.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Wisła Płock – Radomiak Radom 0:1 w PKO BP Ekstraklasie – goście skuteczniejsi na Orlen Arenie](/images/mecz/thumbnails/wisla-plock-radomiak-radom-26042026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wisła Płock – Radomiak Radom 0:1 w PKO BP Ekstraklasie – goście skuteczniejsi na Orlen Arenie
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): KS Wasilków – Wisła Płock II 2:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w końcówce](/images/mecz/thumbnails/ks-wasilkow-wisla-plock-ii-25042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): KS Wasilków – Wisła Płock II 2:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w końcówce

W Wiączeminie historia spotyka naturę. Skansen szykuje dwa wydarzenia

W Płocku uczniowie mundurówki przeszli test, który od razu oddziela najlepszych

Płocka Szybka Trójka połączy dzieci, dorosłych i rodzinne sztafety

Młodzi poeci z całej Polski pokazali pazur w konkursie Korczaka

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

W Płocku kosze wygrały z używkami - młodzież dostała mocny sygnał

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Wojsko wraca do Płocka. Trzy decyzje zmieniają układ sił

Tysiące zgłoszeń i brak patrolu nie oznaczają spokoju na mazowieckich drogach

Sztuka poza mapą wraca do Płocka - dzień filmów w Przedwiośniu

