praca kierowcy

Szukasz stabilnego i dobrze płatnego zajęcia w Warszawie? Masz prawo jazdy i lubisz jeździć? Kierowca to zawód, który otwiera przed Tobą wiele możliwości! Sprawdź, gdzie możesz znaleźć intratną posadę!

Praca kierowca Warszawa – wachlarz możliwości

Stołeczny rynek oferuje szereg stanowisk dopasowanych do różnych preferencji i doświadczenia. Praca kierowcy to dobry sposób na dodatkowy zarobek lub nawet główne źródło dochodu. Jest elastyczna i satysfakcjonująca, ale wymaga też zaangażowania i odporności na stres. Jeśli kontakt z klientem Ci nie straszny, możesz ruszać w drogę!

Kierowca Ubera

Warszawa to duże i dynamiczne miasto, które nigdy nie śpi. Dlatego też jedną z najpopularniejszych opcji jest praca jako kierowca Ubera. Aby nim zostać, powinieneś spełnić kilka warunków, takich jak:

 • mieć co najmniej 21 lat,
 • posiadać prawo jazdy kategorii B od co najmniej roku,
 • mieć własny samochód lub wynająć go od partnera Ubera,
 • mieć ubezpieczenie OC i AC,
 • mieć smartfon z dostępem do internetu,
 • zarejestrować się na stronie Ubera i przejść weryfikację.

Praca jako kierowca Ubera kusi wieloma atutami. Po pierwsze, zyskujesz elastyczny grafik. Sam decydujesz, kiedy i jak długo chcesz jeździć. Możesz dorabiać do etatu po godzinach lub traktować pracę kierowcy jako główne zajęcie. Po drugie, możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Wysokość Twoich miesięcznych zarobków zależy od czasu poświęconego na jazdę, liczby kursów i długości tras. Uber zapewnia przejrzyste rozliczenia, a dodatkowo możesz liczyć na napiwki od zadowolonych pasażerów.

Kurier

Kolejną możliwością jest praca jako kurier. Aby rozpocząć pracę na tym stanowisku, musisz mieć:

 • prawo jazdy kategorii B,
 • własny samochód lub wynająć go od firmy kurierskiej
 • smartfon z dostępem do internetu.

Firmy kurierskie podpisują z pracownikami umowę o pracę, co wiąże się ze stabilnym zatrudnieniem i wieloma udogodnieniami. Oprócz podstawowej pensji kurierzy mogą liczyć na premie i awanse. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią jeździć, są odpowiedzialne i chcą pracować w dynamicznym środowisku. Aktualne oferty pracy dla kurierów znajdziesz na stronie: https://www.gowork.pl/praca/kierowca;st/warszawa;l.

kierowca w Warszawie

Kierowca międzynarodowy

Praca dla kierowcy w Warszawie wiąże się też z odkrywaniem nowych miejsc. Kierowca międzynarodowy to osoba, która zajmuje się przewozem towarów i/lub ludzi za granicę. To dobra opcja dla osób, które mają:

 • prawo jazdy kategorii C, CE lub D,
 • certyfikat kwalifikacji zawodowej (CPC),
 • paszport lub wizę.

Wysokie zarobki i dodatki to jeden z głównych atutów tej profesji. Kierowcy międzynarodowi mogą liczyć na wynagrodzenie wyższe niż w przypadku pracy na trasach krajowych. Dodatkowym benefitem są różnego rodzaju dodatki, np. za nocleg, delegację czy ryczałt za paliwo. Dzięki różnorodności kulturowej praca na tym stanowisku nigdy nie jest monotonna. Każdy kurs to nowe wyzwania!

Warszawa – raj dla kierowców

Jak widać, pracy dla kierowców w Warszawie nie brakuje. To zawód, który daje stabilne zatrudnienie, satysfakcję i możliwość rozwoju. Zainteresowany? Odwiedź przykładowo stronę GoWork.pl, wpisz w wyszukiwarkę frazę praca kierowca Warszawai ruszaj na podbój warszawskich dróg!