Orlen Wisła Płock świętuje mistrzostwo na Starym Rynku
Wielka radość dla kibiców piłki ręcznej w naszym mieście! Orlen Wisła Płock zdobyła Mistrzostwo Polski, a uroczystości z tej okazji odbędą się już dziś na Starym Rynku.
  1. Świętowanie mistrzostwa Polski przez Orlen Wisłę Płock.
  2. Uroczystości odbędą się dzisiaj o godz. 18 na Starym Rynku.
  3. Orlen Wisła Płock zdobyła także Puchar Polski.
  4. Powrót tytułu mistrzowskiego do Płocka po 13 latach.

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock zakończyli sezon w wielkim stylu, zdobywając zarówno Mistrzostwo Polski, jak i Puchar Polski. To wyjątkowe osiągnięcie, które na pewno zostanie zapamiętane na długo, zwłaszcza że tytuł mistrzowski wraca do naszego miasta po 13 latach przerwy.

Już dziś, w poniedziałek 27 maja o godz. 18, mieszkańcy będą mieli okazję do wspólnego świętowania na Starym Rynku. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców i sympatyków klubu na spotkanie z Mistrzami Polski 2024, podczas którego będzie można zobaczyć trofea zdobyte w tym sezonie oraz posłuchać, jak zawodnicy dzielą się swoimi wrażeniami z minionego sezonu.

Radość i duma z osiągnięć Nafciarzy są ogromne. To wyjątkowy moment, który z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności piłki ręcznej w naszym mieście i zmotywuje młodych sportowców do dalszej pracy i zaangażowania.

Nie przegapcie tego wydarzenia – dołączcie do nas na Starym Rynku, by wspólnie cieszyć się z sukcesów naszej drużyny i podziękować zawodnikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie!


Źródło: Urząd Miasta w Płocku