Wczoraj po południu odnaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Jednego z nich wyłowiono z Wisły w powiecie płońskim, to zaginiony w ubiegłą sobotę w miejscowości Piaski Duchowne 40-latek. Drugi mężczyzna został odnaleziony w rzece Bug na wysokości miejscowości Nadkole w powiecie węgrowskim, tożsamości tego mężczyzny jeszcze nie ustalono.

Wczoraj po południu w rzece Wisła na wysokości miejscowości Czerwińsk nad Wisłą znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało, kilka minut po godz. 16, zauważyła przypadkowa osoba - wędkarz łowiący w tym miejscu ryby. Na miejsce skierowane zostały służby ratownicze. Strażacy z OSP przy wykorzystaniu łodzi wyłowili dryfujące zwłoki. Zmarły to 40-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, który zaginął w minioną sobotę w okolicach miejscowości Piaski Duchowne.

Drugi mężczyzna został odnaleziony w rzece Bug na wysokości miejscowości Nadkole w gminie Łochów w powiecie węgrowskim, na chwilę obecną nie ustalono tożsamości mężczyzny. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Węgrowie. Ciało denata decyzją prokuratora zostało przewiezione do prosektorium w Sokołowie Podlaskim.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu