Policja Płock: 90-latka w kapciach i koszuli nocnej błąkała się po mieście-zaopiekowali się nią ostrołęccy policjanci
Szybkie zgłoszenie, to szybka reakcja ze strony policjantów. Nie inaczej było podczas interwencji dotyczącej starszej kobiety, która miała problemy z pamięcią. Seniorka zgubiła się na terenie Ostrołęki i nie pamiętała swojego adresu zamieszkania, poruszała się w samych kapciach i koszuli nocnej. Dzięki policjantom i właściwej reakcji osoby zgłaszającej seniorka w porę otrzymała pomoc.
W miniony wtorek (25.10) około godziny 23 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ostrołęki znajduje się zagubiona seniorka. Na miejscu po chwili byli już policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Starsza kobieta była zupełnie zdezorientowana, a kontakt z nią był utrudniony, nie była w stanie podać adresu swojego zamieszkania. Kobieta szła ulicą w kapciach i koszuli nocnej.
Policjanci zaopiekowali się seniorką i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala. Dzięki odpowiedniej reakcji osoby postronnej i szybkiej reakcji policjantów cała historia miała szczęśliwy finał.
Komenda Miejska Policji w Płock,
mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/72803,90-latka-w-kapciach-i-koszuli-nocnej-blakala-sie-po-miescie-zaopiekowali-sie-nia.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Wisła Płock – Radomiak Radom 0:1 w PKO BP Ekstraklasie – goście skuteczniejsi na Orlen Arenie](/images/mecz/thumbnails/wisla-plock-radomiak-radom-26042026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wisła Płock – Radomiak Radom 0:1 w PKO BP Ekstraklasie – goście skuteczniejsi na Orlen Arenie
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): KS Wasilków – Wisła Płock II 2:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w końcówce](/images/mecz/thumbnails/ks-wasilkow-wisla-plock-ii-25042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): KS Wasilków – Wisła Płock II 2:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w końcówce

W Wiączeminie historia spotyka naturę. Skansen szykuje dwa wydarzenia

W Płocku uczniowie mundurówki przeszli test, który od razu oddziela najlepszych

Płocka Szybka Trójka połączy dzieci, dorosłych i rodzinne sztafety

Młodzi poeci z całej Polski pokazali pazur w konkursie Korczaka

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

W Płocku kosze wygrały z używkami - młodzież dostała mocny sygnał

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Wojsko wraca do Płocka. Trzy decyzje zmieniają układ sił

Tysiące zgłoszeń i brak patrolu nie oznaczają spokoju na mazowieckich drogach

Sztuka poza mapą wraca do Płocka - dzień filmów w Przedwiośniu

