Policja Płock: Pomóż Oli wygrać z nowotworem. Jedyną szansą jest drogi lek
Zbiórka na rzecz córki naszych kolegów z KWP zs. w Radomiu. Tata jest policjantem Wydziału Ruchu Drogowego, mama pracuje jako pracownik Policji. Aleksandra Ziomka ma 21 lat, jest studentką 2 roku i ma jedno marzenie - chce normalnie żyć. Sytuacja jest bardzo ciężka. Liczy się każdy grosz.
Aleksandra Ziomka od 2018 roku leczy się na nowotwór złośliwy kości i chrząstki stawowej. Przeszła operację usunięcia guza. Była leczona chemioterapią i radioterapią. W lutym 2019 roku miała przeprowadzoną megachemioterapię z autoprzeszczepem komórek macierzystych szpiku. Niestety, leczenie nie odnosiło oczekiwanych skutków, a choroba powraca…
Ola przeszła już 4 operacje usunięcia guza, a choroba kolejny raz się odnowiła i nie reaguje na standardowe leczenie, czyli chemioterapię. Od ponad roku dziewczyna przyjmuje lek biologiczny, który powstrzymuje rozwój choroby, lecz jest on bardzo drogi i nie jest refundowany przez NFZ.
Aby mogła dalej żyć, musi przyjmować kolejne dawki leku, a miesięczny koszt kuracji, która nie może być przerywana, przerasta możliwości finansowe rodziny.
Twoje wsparcie, pomocna dłoń może być dla Oli na wagę zdrowia i życia. Nawet najmniejszy gest jest w stanie wiele zdziałać!
Jak pomóc? Szczegóły na stronie
siepomaga.pl/aleksandra-ziomka
Każdy, kto rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT), może przekazać 1 % podatku na rzecz Oli.
Żeby przekazać 1 % podatku, wystarczy wpisać w rozliczeniu numerKRS 0000249753, cel szczegółowy: Aleksandra Ziomka.
A już teraz można dokonać wpłaty na konto Fundacji Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” na nr konta
76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
tytułem: darowizna Aleksandra Ziomka
Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu
Komenda Miejska Policji w Płock,
mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/75388,Pomoz-Oli-wygrac-z-nowotworem-Jedyna-szansa-jest-drogi-lek.html
![]()
Ostatnie Artykuły

Zdjęcie biletów nie wystarczyło. Kupujący stracił ponad 600 zł

Krótkofalowcy pokażą, jak utrzymać łączność po awarii zwykłych środków

Pszczoły, teatr i miód w ogrodzie Książnicy Płockiej. Wstęp wolny

944 kontrole i 927 wykroczeń. W Płocku kierowca stracił prawo jazdy za 57 km/h

Nie każdy ciągnik może wjechać na tę drogę. Policja przypomina zasady

Fałszywy wnuczek, policjant i bankier - tak znikają oszczędności seniorów

Sobótka na finiszu lata. Sprzęt wodny można wypożyczać tylko do 16:30
![[PIŁKA NOŻNA] GKS Katowice – Wisła Płock 5:0. Gospodarze rozbili Wisłę w 5. kolejce PKO BP Ekstraklasy](/images/mecz/thumbnails/gks-katowice-wisla-plock-23082026-50.webp)
[PIŁKA NOŻNA] GKS Katowice – Wisła Płock 5:0. Gospodarze rozbili Wisłę w 5. kolejce PKO BP Ekstraklasy
![[PIŁKA NOŻNA] Olimpia Zambrów – Wisła Płock II 4:3 w Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/olimpia-zambrow-wisla-plock-ii-23082026-43.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Olimpia Zambrów – Wisła Płock II 4:3 w Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I)

Bezpłatne dożynki w Koszelewie. Na scenie Cleo i Skolim

Folkowa mapa świata w Płocku - przed nami finał Vistula Folk Festival

Rafał Brzoska rozpoczyna inicjatywę 150% i apeluje o zmianę zasad odpowiedzialności platform za fałszywe reklamy

Pasy w autokarze mogą uratować życie. Policja ostrzega przed martwym polem

Dziesięciolatek spadł z hulajnogi. Policja przypomina o zasadach
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Jana Chrzciciela w Płocku - msze, kancelaria, historia
- Centralny Ośrodek Rehabilitacji w Płocku - kontakt, oddziały, zabiegi i rejestracja
- Zakład Karny w Płocku - kontakt, adres, informacje dla odwiedzających
- Przychodnia Świętej Trójcy w Płocku - rejestracja, profilaktyka i dojazd
- Agencja Rewitalizacji Starówki ARS w Płocku - kontakt, BOK, wynajem i sprzedaż nieruchomości
- Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” - zajęcia, siedziba i kontakt
