Prezydent Płocka zaprasza na koncerty z okazji Dnia Kobiet
Marzec w Płocku wita nas muzycznymi akordami, celebrując międzynarodowy dzień kobiet na muzyczną nutę. Prezydent miasta Andrzej Nowakowski serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w dwóch wyjątkowych koncertach, które z pewnością rozgrzeją atmosferę tego wczesnego wiosennego czasu.
  1. 8 marca w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki wystąpi Jagoda Kret, utalentowana wokalistka z Nowego Targu.
  2. Jej muzyka to połączenie bluesa, rocka i amerykańskiego folku, co przyniosło jej rozpoznawalność w programie "The Voice of Poland".
  3. Koncert Jagody Kret rozpocznie się o godzinie 18:00.
  4. Z kolei 9 marca, mieszkańcy mają szansę wysłuchać Wojciecha Gąssowskiego, znanego z hitów takich jak „Gdzie się podziały tamte prywatki”.
  5. Koncert Gąssowskiego odbędzie się również w POKiS, start o godzinie 16:00.
  6. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny, jednak konieczne jest odbiór zaproszeń dostępnych od 26 lutego.
  7. Interesanci mogą odebrać maksymalnie dwie wejściówki – na oba koncerty lub po jednej na każde wydarzenie.
W związku z nadchodzącym Dniem Kobiet, Płock przenosi swoje obchody na muzyczne tory, oferując mieszkańcom okazję do uczestnictwa w dwóch niezapomnianych koncertach. W sali Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki rozbrzmiewać będą dźwięki, które są pochwałą dla różnorodności muzycznego talentu. Pierwszy z nich to występ Jagody Kret, artystki, która swoim głosem i muzyczną pasją podbiła serca jury oraz publiczności programu "The Voice of Poland". Jej unikalne brzmienie, łączące elementy rocka, bluesa i folku, sprawia, że jej koncert jest wydarzeniem, którego nie można przegapić. Następnego dnia, scena należeć będzie do Wojciecha Gąssowskiego, artysty, którego utwory od lat rozbrzmiewają w sercach wielu Polaków. Jego koncert to podróż przez największe hity, które na nowo pozwolą przeżyć wspomnienia związane z tymi ponadczasowymi melodiami. Oba koncerty są doskonałą okazją, by uczcić międzynarodowy dzień kobiet, jednocześnie ciesząc się wyjątkowym doświadczeniem muzycznym. To także moment, aby przypomnieć sobie o znaczeniu kultury i sztuki w naszym życiu, które często w codziennym zabieganiu zostają odłożone na boczny tor. Warto więc zaplanować ten czas i spędzić go w gronie bliskich, celebrując te wyjątkowe chwile w rytmie ulubionych melodii.
Opierając się na: Urząd Miasta w Płocku