Bezpłatne autobusy na Polish Hip-Hop Festival startują dziś!
Polish Hip-Hop Festival rozpoczyna się już dziś, a jego uczestnicy mogą liczyć na darmowy transport autobusem linii HF. To świetna okazja, aby miłośnicy rapu z różnych zakątków miasta mogli bezpłatnie dotrzeć na imprezę i cieszyć się muzyką na plaży nad Wisłą przez trzy dni.

Bezpłatny autobus na Polish Hip-Hop Festival

Od dzisiaj, 5 lipca, miłośnicy hip-hopu będą mogli korzystać z darmowego autobusu linii HF, który kursować będzie od godziny 18:00. Startuje on z przystanku Podolszyce 02 i dowiezie pasażerów na molo, skąd już tylko kilka kroków dzieli ich od jednej z bram wejściowych festiwalu. Autobus będzie specjalnie oklejony w festiwalowe motywy, co na pewno przyciągnie uwagę przechodniów i wprowadzi wszystkich w odpowiedni nastrój.

Trzy dni muzycznych wrażeń

Polish Hip-Hop Festival to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy fanów rapu. Przez trzy dni, na czterech scenach wystąpi kilkudziesięciu artystów, reprezentujących różne style i nurty rapu. Wśród nich znajdą się zarówno największe gwiazdy polskiej sceny, jak i uznani raperzy z zagranicy, w tym ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. To niepowtarzalna okazja, aby na żywo usłyszeć ulubionych wykonawców i odkryć nowych artystów.

Bilety jeszcze dostępne

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w bilety, mamy dobrą wiadomość – bilety na Polish Hip-Hop Festival są jeszcze w sprzedaży. Można je nabyć za pośrednictwem serwisu Biletomat. Warto się pospieszyć, bo zainteresowanie festiwalem jest ogromne, a liczba miejsc ograniczona.

Polish Hip-Hop Festival to nie tylko muzyka, ale także wyjątkowa atmosfera i okazja do spotkania z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję. Dzięki bezpłatnemu transportowi, jeszcze więcej osób będzie miało możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie przegapcie tej okazji!


Według informacji z: Urząd Miasta w Płocku