Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową radomskiej komendy zatrzymali 38-letniego mieszkańca Radomia za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego blisko 200 gramów marihuany.

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu ustalili i dotarli do mieszkańca miasta, ponieważ z ich informacji wynikało, że posiada narkotyki. Nie mylili się. U 38-latka znaleźli i zabezpieczyli blisko 200 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną, telefony oraz pieniądze. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Teraz odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Za przestępstwo to grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Leszczyńska

 

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.