Wyjątkowy wieczór z Grażyną Łobaszewską i Adamem Nowakiem w Płocku

2 min czytania
Wyjątkowy wieczór z Grażyną Łobaszewską i Adamem Nowakiem w Płocku

W Płocku szykuje się muzyczne wydarzenie, które poruszy serca i umysły. Dwoje wybitnych artystów Grażyna Łobaszewska oraz Adam Nowak połączą swoje siły na scenie, tworząc niezapomniany wieczór pełen emocji i ponadczasowych melodii.

  • Wyjątkowy koncert w sali POKiS w Płocku
  • Muzyczne gwiazdy z sercem dla płocczan
  • Płocka scena wzbogacona przez Ajagore i unikalną atmosferę

Wyjątkowy koncert w sali POKiS w Płocku

Już niebawem w Płocku odbędzie się niezwykły koncert, który z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich uczestników. W przestronnej i akustycznie doskonałej sali Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki spotkają się dwie legendy polskiej muzyki Grażyna Łobaszewska oraz Adam Nowak. To nie będzie zwykły recital największych przebojów, lecz prawdziwa podróż przez świat uczuć, refleksji i codziennych historii, które każdy z nas nosi w sobie.

Podczas tego wydarzenia publiczność stanie się aktywnym uczestnikiem wyjątkowego spektaklu słowno-muzycznego, gdzie dźwięki i słowa splatają się w jedną opowieść o ludzkich emocjach i pięknie życia. Usłyszymy takie utwory jak Czas nas uczy pogody”, Brzydcy” czy Pod niebem pełnym cudów”, które od lat towarzyszą wielu pokoleniom słuchaczy.

Muzyczne gwiazdy z sercem dla płocczan

Grażyna Łobaszewska to ikona polskiej sceny muzycznej, znana z charakterystycznego głosu i niepowtarzalnej charyzmy. Jej kariera trwa już ponad pół wieku, a każda kolejna płyta czy koncert potwierdzają jej status jednej z najwybitniejszych wokalistek kraju. Jej interpretacje piosenek są pełne głębi i autentyczności, co sprawia, że każdy występ staje się wyjątkowym przeżyciem.

Z kolei Adam Nowak, lider zespołu Raz Dwa Trzy, to artysta o wielkim talencie literackim i muzycznym. Jego teksty często poruszają ważne tematy społeczne i osobiste, a scena jest miejscem, gdzie łączy pasję z bezpośrednim kontaktem z publicznością. Jak podkreśla Anna Dymna:

Adam to nie tylko wspaniały artysta, lecz przede wszystkim niezwykle życzliwy, uśmiechnięty, sympatyczny kolega, taki prawdziwy człowiek, przy którym dobrze wszyscy się czują.”

Płocka scena wzbogacona przez Ajagore i unikalną atmosferę

Na scenie towarzyszyć im będzie zespół Ajagore grupa przyjaciół z Kociewia związana z Tczewem. Ich muzyka łączy elementy folku, rocka oraz jazzu w stylu jam band, co dodaje koncertowi świeżości i nieprzewidywalności. Lider zespołu Maciej Kortas wraz z Pawłem Urowskim, Łukaszem Łapińskim oraz Łukaszem Sasko stworzą tło dźwiękowe idealnie współgrające z wokalami i tekstami głównych wykonawców.

To wydarzenie to doskonała okazja dla mieszkańców Płocka na oderwanie się od codzienności i zanurzenie w świecie muzyki pełnej pasji i prawdziwych emocji. Koncert odbędzie się w sali POKiS miejscu znanym z organizacji licznych wydarzeń kulturalnych o wysokim poziomie artystycznym.

Bilety na ten wyjątkowy wieczór można nabyć online lub w kasie POKiS. Nie przegapcie szansy na udział w koncercie, który obiecuje niezapomniane chwile!

Źródło: Urząd Miasta w Płocku

Autor: krystian