Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zatrzymali 32- latka, który w ubiegły weekend uszkodził w Sierpcu 8 samochodów. Teraz odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy w Sierpcu nieznany sprawca zniszczył pojazdu zaparkowane w centrum miasta. Policjanci KPP w Sierpcu natychmiast zajęli się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady pozostawione na miejscu zdarzenia. Tylko dwa dni potrzebowali na ustalenie sprawcy tego występku. Okazało się, że był nim 32-letni mieszkaniec Sierpca. Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty, za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż. Aleksandra Szarwińska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.