Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Płock

Wypożyczenie samochodu to atrakcyjna propozycja dla każdego, kto chciałby mieć do dyspozycji własne cztery kółka. Jeśli zamierzasz zdecydować się na taką ofertę, pamiętaj jednak o „haczykach”, z którymi można spotkać się w wypożyczalniach.

  1. Bardzo atrakcyjna cena

Gdy wypożyczalnia oferuje nam usługę wynajmu w cenie znacznie niższej niż konkurencja, warto zwrócić uwagę, co dokładnie wchodzi w jej skład.

Może bowiem okazać się, że cena nie zawiera jeszcze wszystkich opłat albo będzie dotyczyła samochodu, który nie zapewni nam pełnego komfortu podróżowania. Sprawdźmy także, czy pojazd ma limit kilometrów – to szczególnie ważne wtedy, gdy zamierzamy podróżować na dłuższych dystansach.

  1. Ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód powinien być objęty obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Dodatkowo, wypożyczalnie często korzystają z dodatkowych polis, w tym AC oraz Assistance, które zapewniają szerszą ochronę dla kierowcy i pasażerów. Sprawdźmy zatem, jakie ubezpieczenia włącza dana oferta.

Chcesz wypożyczyć auto? Uważaj na te „haczyki”!

Warto także zwrócić uwagę na udział własny w szkodzie. Wtedy, gdy pojawią się uszkodzenia, możemy zostać zobowiązani do wpłaty wysokiej kwoty w celu ich pokrycia. Najlepiej, aby ubezpieczenie nie posiadało udziału własnego i chroniło nas całkowicie.

  1. Stan pojazdu

Przed zdecydowaniem się na wynajem samochodu powinniśmy dokładnie sprawdzić jego stan. Gdy zauważamy jakiekolwiek usterki, na przykład rysy na lakierze, braki w wyposażeniu, problemy w pracy silnika, powinniśmy powiadomić o tym wypożyczalnię.

Jeśli także interesuje Cię dobra wypożyczalnia aut Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z takiej oferty. Najlepsze wypożyczalnie znajdziesz już teraz on-line!