TEC 2000 spray do klimatyzacji i dodatki do paliwa. Sprawdź produkty do samochodu brytyjskiej marki znanej na całym świecie

Dbanie o swój pojazd wiąże się z szeregiem zabiegów, które mają pomóc mu nie tylko ładnie wyglądać, ale prawidłowo funkcjonować. Wiedzą to kierowcy, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie. W tym celu marka TEC 2000 stworzyła skuteczne preparaty do klimatyzacji i dodatki do paliwa. Brytyjska jakość i światowe rozwiązania zapewnią, że pojazd będzie służył właścicielowi bez usterek na wiele lat.

Sprawna i czysta klimatyzacja z TEC 2000

TEC 2000 spray do klimatyzacji jest profesjonalnym odgrzybiaczem, który kompleksowo oczyści cały system klimatyzacyjny. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, woń wilgoci i stęchlizny. Bazuje na składnikach bakteriobójczych i grzybobójczych i pozbywa się z powietrza groźnych dla zdrowia kierowców i pasażerów bakterii i grzybów z całego układu klimatyzacji. 

Odgrzybiacz Airco Freshener Service Spray jest szybkim i wydajnym preparatem. Nie wymaga demontażu całego systemu klimatyzacji. Nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Jest on bardzo prosty w użyciu. Wystarczy wyjąć filtr kabinowy, uruchomić silnik i włączyć klimatyzację na maksymalne chłodzenie. Następnie wstrząsnąć preparatem i uwolnić jego działanie naciskając przycisk. Pozostawić w aucie na około 10 minut. I gotowe. Po całej operacji w samochodzie powinien znaleźć się nowy filtr kabinowy, a my będziemy cieszyć się świeżym zapachem w pojeździe.

Dodatki do paliwa dla ochrony silnika

Marka TEC 2000 to również produkty, które usprawnią działanie jednostki napędowej w samochodzie. Zaliczyć możemy do nich profesjonalną płukankę silnika, dodatki do paliwa do silników diesla lub benzynowych oraz produkty do czyszczenia wtryskiwaczy. Mają one za zadanie pozbycie się zanieczyszczeń, które znajdują się w komorze silnika, końcówkach wtryskiwaczy i układzie paliwowym. Najpopularniejszym zabiegiem jest płukanka silnika. Jedna puszka Engine Flush potrafi pozbyć się nagaru, poprawić wydajność i przywrócić odpowiednie parametry pracy silnika. Kierowcy zachwalają ten produkt i zgodnie twierdzą, że stosują go przy każdej wymianie oleju.

O firmie TEC 2000

Brytyjski producent swoją działalność rozpoczął w 1974 roku. Na rynek w 1994 roku trafiły preparaty, które noszą nazwę TEC 2000. Zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza, pozwoliły na produkcję preparatów, mających za zadanie poprawę działania silnika i wyeliminowanie z niego czynników erozyjnych. TEC 2000 jest całkowicie bezpieczny i polecany przez wielu kierowców.